Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp jobb csirke- és...

Melyik táp jobb csirke- és szárnyasallergiás bull típusú kutyának?

Figyelt kérdés
Amit néztem és jó lehet: BRIT CARE bárányos Hipoallergen de az új csomagolás óta sok rá a panasz, DADO Halas felnőtt tápja - szintén sok rá a panasz a sok kukorica miatt, Happy&Fit, Italicus bár erről nem sok infóm van, esetleg még a Real Nature Wilderness vagy Taste of the Wild. BARFozni nem szeretnék egyelőre.
2023. márc. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Amelyik garantálni tudja hogy nem tartalmaz szárnyast.
2023. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Trovet hipoallergen nyulas tap nekunk nagyon bevalt, tenyleg sulyos csirkeallergiara.

Borzaszto piros volt a bore, allandoan valarozott, a szore fele kihullott es a fule begyulladt rengetegszer. Tobb tapot is probaltunk, de csak amiota ezt eszi, gyonyoru a kutya es semmi baja nincs. Kiegeszitesnek azert en szoktam adni neki heti parszor kulon husit,hogy egyen valami termeszeteset is. De kapacitasom nekem sincs konkretan csak fozni neki vagy csak barfozni. Igy viszont jok vagyunk.

2023. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
A bull nem lesz eleg izmos,ha nem rendes hust fozol neki. Semmilyen tap nem elegiti ki a tapanyagigenyet.
2023. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Trovetet én is ajánlom, illetve a Platinumot. Ja meg a Wolf of Wilderness tápokat.

Hát nem tom mi a panasz a Brit Care-re, nekünk semmi panaszunk nincs rá.

2023. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!