Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz így a szüleim kutyájáv...

Mi lesz így a szüleim kutyájával, ugyanis nem tudják kifizetni a gyógyszerét?

Figyelt kérdés
Cushing szindrómás lett szüleim kutyája. Sajnos a gyógyszer amit kap rá több mint 50.000 Ft, szüleim kisnyugdíjasok, kevés a nyugdíjuk van, én fizetésem is nagyon alacsony nekem a hitelt kell fizetni és társai. Jelenleg nem tudják kifizetni a gyógyszert most úgy van hogy nincs kezelve ez a betegsége, nem tudom mit csináljunk maradjon így kezeletlenül?
2023. márc. 17. 20:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%

Hat, el kell donteni hogy mi a fontosabb: kifizetni a szamlakat es enni, futeni, kozlekedni, vagy a kutyuskat kezelni.


Ha annyira a sziveden viseled a sorsat, te is kifizetheted.

2023. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
35%
El kell adni akár felesleges holmit is. Az állattartás felelősség!
2023. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2. Ez nem így megy... Könnyű mondani hogy eladni holmikat és társai meg nem enni és nem fűteni.. lehet önző vagyok de az ember azért többet ér mint egy állat, nem véletlenül ha egy állatot ölnek meg akkor nem kerül az illető börtönbe de ha embert akkor igen
2023. márc. 17. 20:36
 4/38 anonim ***** válasza:
25%

#2 sot, a kocsit, meg a hazat is, ha azon mulik, nem?


Eszem megall hova jutottunk oltari nagy kenyelmunkben, joletunkben.

2023. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

Havonta 50 ezer a gyógyszer? :O


nekem ismerösöm kutyája volt chusingos,de nem említette,hogy ennyire drága lenne a gyógyszere havonta.

2023. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

"Ez nem így megy..."

. Akkor hogy? Kérdezted, mit csináljatok: vagy fizettek vagy nem. Most mondjuk meg, hogyan kell lottót nyerni?

2023. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%

A kutyatartás nem kötelező, de drága. Most komolyan, mi a fenének kellett a kutya, ha fizetni az orvosi költségeket meg nincs pénz?


Sajnos sejtem mi lesz a vége, a kutya így vagy úgy, de eltűnik és nemsokára jön a következő szerencsétlen eb a házhoz. Mert ugye az alap kerti tartozék egyeseknél...

2023. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

Dokit lehetne megkérdezni,hogy nincs e más alternatíva vagy olcsóbb gyógyszer.


Ha nem kezelitek akkor pár hónapon belül a kutya elfog pusztulni.

2023. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

Kutyát tartani meg felelősség.


Akinek nincs pénze úgy ne vállaljon kutyát. Ha baj van akkor bizony az nem kevés összeg.


Szomszédom most fizetett ki 250 ezret a yorkija lábműtétjére. Ők sincsenek eleresztve anyagilag,de nem hagyták szenvedni a kutyát.

2023. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
62%
Akkor mi a francnak írod ki ide a kérdést? Ti kutyátok, majd ti eldöntitek, hogy milyen sorsot szántok neki. Csak tudnám, hogy az ilyen analfabéták minek tartanak kutyát. Szegény kutya!
2023. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!