Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis ha gyógyszerek utan...

Normalis ha gyógyszerek utan még folyik a kutyám orra?

Figyelt kérdés

Csütörtökon voltunk dokinal.

Folyt az orra, suru zold valadek, meg pruszkolt, kedvtelen volt.


Kapott antibiotikumot ami 72 oras tehat szombaton jart le. Penteken szarult volt meg, igy kapott gyulladascsokkentot, azt vasarnapig kellett adni.

Illetve kaptunk egy port ami kb olyan mint nalunk az acc, oldja a valadekokat.


Meg a porbol van, azt addig kell szednie amig el nem fogy, holnap elfog mar.

Reggel - este adni kell.


Hetvegen nem lattam mar az orrfolyast. Kedve is visszatert meg ugy minden a regibe.


Viszont most este lattam, hogy folyik az orra ugyan mar csak enyhen volt zold a valadek, de akkor is.


Megijedtem, hogy netan meg sem gyogyult ki teljesen.


De vegulis ez a por oldja a valedekokat szoval ha azt nezzuk akkor meg normalis, hogy folyik,mert oldja, nem??



Csak fura, mert hetvegen nem lattam.


2021. nov. 15. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha megkérdezed az orvost :)


Gyógyulást a kutyádnak!

2021. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy natha. 3700 forintert mehpempot vegyel vagy rendelj meheszeti szakboltbol vagy bioboltbol es 3 nap alatt meggyogyul..

Na meg fozz neki leveshusbol levest zoldsegekkel. Csontot kiveve add neki a levest.


A tapot meg felejtsd el,mint ah a elda mutatja,nem taplalo.


A rendes etelen tartott kutyaink soha nem faznak meg igy,pedig orakat kimegyunk a szabadba futni.

2021. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es teljesen jókat ír mind az étellel mind a méhpempővel, viszont kiegészíteném, hogy "természetes antibiotikum"-ként a méhpempőhöz közel álló propolisz vált közismertté.

[link]

Mindkettő fantasztikus.

2021. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!


Elmult neki. Ugy volt ma beszelek a dokival. Ha meg mindig folyna az orra, de szerencsere elmult.



Mi is orakat kint vagyunk. Telen is siman elmegyunk kirandulni fel napot is. Sose volt baja.


Az orvos azt mondta masik kutyatol is ossze szedhette a futtaton,utcan.

Ilyenkor sok az ilyen taknyos kutya.


Jo minosegu tapot kap, most rendeltem melle immunerositot pluszban. Szoval majd kura szeruen fogja kapni. Beszedi a dobozzal. Aztan jovo szeptemberben is kap majd egy dobozzal.


Etettem nyersen, de olyan brutal eros belgyulladast kapott,mellesleg a csontot sem volt emesztette meg.


Mi hagyjuk a nyerset.


Fozni nincs idom, mellesleg egyoldalunak gondolom.


Elozo kutyamnak foztem, de o annyit kakalt tole es sovany volt.


Szoval maradunk a tapnal.


Méhpempőnek utana nezek ettol fuggetlenul köszönom!

2021. nov. 17. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Na most azt, hogy nincs időd főzni talán meg lehet érteni, de az teljesen értelmetlen, hogy egyoldalú. A táp az igen, egy bevált és ugyanazokat az összetevőket, vitamin arányokat eszi évekig erre lehet azt mondani, hogy egyoldalú. Meg esetleg arra,ha valaki főz, de szintén mindig ugyanazt. Én ennél sokoldalúbb étrendet, mint ahogy főzök a kutyámra (Magunkra is) el sem tudnék képzelni...:D

Méh dolgokra visszatérve leegyszerűsítve a pempő immunerősítés és megelőzés (méhkirálynő élethossza a dolgozó méhekhez képest), a propolisz pedig ha bármi vírus vagy baktérium jelenléte már elképzelhető, akkor adagolandó.

Örülök, hogy jobban van, további jó egészséget!:)

2021. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!