Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy a kutya nem...

Van olyan, hogy a kutya nem szereti a futtatót? Mármint nem játszik a többiekkel, inkább ül és nézi a többi kutyust.

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10.vagyok , kistestű kutya, nem mentett szóval rossz tapasztalata se lehet. Ilyen a személyisége.
2023. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az én kutyám mikor még kölyök volt, akkor játszott a futtatóban. De most már inkább sétálni szeret.
2023. márc. 27. 20:07
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van 3 éves a kutyám. Szinte minden vasárnap délután futtatóban voltunk. Élvezte. Bár lehet az is hozzá járul,hogy nem szereti már mivel rengeteget kezdtünk sétálni a park melletti erdőben. Igaz hosszú pórázon de tud rohangálni millió szag. Kutyafuttató ehhez képest unalmas. Bár Novembertől nem voltunk a futtiban,mert lettek játszó pajtások, akikkel hétvégén együtt sétáltunk,kirándultunk. Idén kétszer vittem el a futiba láttam rajta nem élvezi. Körbe szaglászta 15 perc alatt, full leszarta a többi a kutyát. Majd utána egy kutyával akart játszani,de az meg nem akart vele.


Jöttek még kutyások meg egy ismerős kutyás akivel nagyon jól elvolt még tavaly. De most nem. Szóval most nem járok inkább megyünk sétálni az erdőbe.Oda a 12 évest is tudom vinni legalább,mert őt a futiba nem vittem.


Inkább kutyás kirándulásokon veszek részt a környéken ha szerveznek.


Vagy kutyás barátokkal ha össze tudjuk hozni együtt megyünk sétálni. Parkban,erdőben ha találkozunk kutyával ha ismerős kutya azzal rögtön megy a játék,akkor tudja magát kirohangálni. Ha ismeretlen akkor meg érdeklődök elmeri-e engedi,játszhatnak-e egy kicsit,hogy fussanak egy 10 percet legalább. Szerencsére azért mindig van kivel játszani. Érdekes,mert sok kutyával találkozunk,mindenkivel játszik. Futiban meg két alkalommal mikor ott van 6-7 kutya akkor ott nem talált pajtást.


Egyik kutyás ismerőssel találkoztam múltkor ő is sokat jár a futira,neki is 3 éves a kutyája mondta már az ő kutyája sem élvezi annyira.


Mondta ők is inkább sétálni járnak,ha olyan kutyással találkoznak elengedik a kutyákat játszani.


Én nem gondoltam volna,hogy elkövetkezik ez,mert tényleg imádta. Most is ha elmegyünk a futi mellett beakar menni.


Ettől függetlenül lesz,hogy elviszem,de már rendszert nem csinálok belőle.

Bár trénerük ha indítja a napközit akkor heti 1x oda fog menni majd és akkor egész nap lehet kutyák között,kíváncsi leszek majd azt hogy fogja bírni.

2023. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!