Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb minőségű és formulájú...

Legjobb minőségű és formulájú kutyatáp?

Figyelt kérdés

Felnőtt kutyáknak általánosságban.

Kb. 30% fehérjetartalom, sokféle hús és lehetőleg nem húsliszt, esetlegesen hozzáadott vitaminok/ízületvédők, alacsony gabonatartalom (vagy gabonamentes), lehetőleg gluténmentes

Amik nekem tetszenek az az Orijen/Acana és a N&D, de mindkettőben van egy pár buktató (pl. DCM esélye miatt Orijen táp mellé kellene taurine táplálékkiegészítő, biztos ami biztos)



máj. 20. 16:43
 1/3 anonim válasza:
86%

Én a platinumot ajánlom. Minden tekintetben megfelelő, talán annyi a hiba, hogy a puha szemek miatt fogkövesedhet a kutya. De a kutyák 80%-a a száraz száraz tápot se rágja meg rendesen. Szóval ha kap mellé természetes rágcsákat, akkor szerintem az a legjobb. Az Acana/Orijen is prémium kategória, szóval szerintem azzal sincs baj.


Én barfozok 4 kutyával, az a tuti ;)

máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Virsli
máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most én is a bárányos Platinummal szemezgetek, lehet még ma meg is rendelem :) Rágcsát meg fogtisztító rudat amúgy is kap, azzal szerintem nem lesz gond. Még jó is hogy kicsit nedvesebb, így tuti csúszni fog a kis finnyásnak :D

Mi is szívesen barfoznánk, csak nehéz rendszeresen jó minőségű húsokat beszerezni olcsón, aztán meg azokat rakosgatni, előkészíteni (mi vegák vagyunk, a kutya persze nem). Jelenleg biztosabb a száraztáp + esetleges konzerv/házikoszt kombó, de talán majd egyszer :')

máj. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!