Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki jár ide a kutyájával?...

Ki jár ide a kutyájával? Tapasztalatok? Mennyibe kerül az oktatás? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Alba Dog Center: [link]


Van mész Székesfehérváron ezen kívül más kutyasuli?


2010. okt. 7. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
:))
2010. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
én ugyan nem
2010. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MME ***** válasza:

Én csak arra tudok választ adni, hogy mik más emberek tapasztalatai.

Egy másik kiképzőnél vendégeskedtem engedelmességi kiképzésen, és ott beszélgettünk olyan kutyásokkal, akik előtte ott voltak, de hamar eljöttek, mert pl. az oktató már az első foglalkozáson leordította egy idős bácsi fejét, hogy ezt már rég tudnia kéne a kutyájának, stb.

Egyébként ez a kiképző sok évet dolgozott együtt a dog centeressel (asszem Gábor), de kiszállt, és saját kutyaiskolát alapított, mert ő sem bírta már a megaláztatásokat - pedig kollégák voltak.

DE ennek ellenére próbáld ki nyugodtan. Én gyakran megyek el mellette, de ebből nem tudtam még képet kapni, hogy milyen. A színvonal tuti jó, csak emberileg szokták bírálni az ottani kiképzőt.


Fehérváron nincs, de Agárdon is van kutyasuli. A kiképző jó fej, és szintén tapasztalt.

Itt a link hozzá:

[link]

2010. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oks köszi akkor már csak erről az Alba dog centerről szeretnék még több véleményt.
2010. okt. 10. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy iskolát van, aki szeret, van, aki nem. Neked kell időt szánni rá, elmenni, megnézni egy napot. Aztán eldöntheted, tetszik, vagy sem.
2010. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MME ***** válasza:

Én a Dog Centerről mondtam :)


Mondom, szerintem egy próbát megér, mert a kutyák nagyon fegyelmezettek, de a hangulat kevésbé baráti.

Attól függ, te milyen ember vagy, passzolhat hozzád. Én már hallottam eleget erről a kiképzőről, de mindig csak ez volt, amit kritizáltak.

Amúgy mit szeretnél? Csak engedelmesség? Vagy őrző-védő kiképzés?

2010. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pfff...tudnék mesélni de nyilvánosan senkit sem alázok meg ;-) Ami megtörtént megtörtént de másokra nem tartozik. Ha kiváncsi vagy püben leirom de nyomdafestéket nem tür......
2010. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MME ***** válasza:
Nekem megírhatnád :) Kíváncsi vagyok rá, mert én is keresőben vagyok - én mondjuk rehab után kutatok.
2010. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát inkább fegyelmezni szeretném.. egykét parancsot tud pl. ül fekszik marad...

de néha eldurvul és nekem jön és harap csip stb....és erről szeretném leszoktatni

2010. okt. 12. 16:36
 10/10 MME ***** válasza:

Menj Ildikóhoz. Ő a dogpluszos. Épp rajtam keresztül kapott egy olyan kutyát, amelyik a gazdáira morgott, ráharapott a kezükre, irányítani abszolút nem lehetett.

Szerintem ez rutinfeladat neki :)

2010. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!