Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt egyészésges kutyának...

Felnőtt egyészésges kutyának táplálékkiegészítő/vitamin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdemes 4 éves, teljesen egészésges kutyának valami táplálékkiegészítőt vagy vitamint adni, hogy megelőzzük a jövőbeli problémákat? Acanát eszik, abban elvileg minden van amire szükségese van. Csak azért jutott eszembe, mert én magam is szedek ilyen dolgokat (multivitamin, kollagén...), lehet hogy neki is érdemes lenne. Ha igen, akkor ajánljatok kokrét termékeket is kérlek. :)


2023. ápr. 4. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

A,e,b vitamin,cink a majban,belsosegekben van.

B vitami es tejsav a savanyitott kaposztaban.

Kollagen a csontlevesben.


Tapasztalat.

2023. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de köszönöm.
2023. ápr. 4. 13:36
 3/9 anonim válasza:
100%
Lazacolaj sok mindenre jó mind a három kutyámnak adom, olvass utána!
2023. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor a már említett CBD olaj és Vetri DMG jó lehet, illetve a Calo-Pet pasztától ugyan nem jön meg az étvágya, de érdemes belediktálni.

Egyébként nagyon szép kort megélt kutyus, gratulálok hozzá. :) Bizotsan nagyon jól tartottátok és jó élete van, ha még most is viszonylag egészséges. :)

2023. ápr. 4. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
4. ??
2023. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fuhh, a 4-est nem ide akartam. Valaki jelentse már plíz, hogy töröljék. :D
2023. ápr. 4. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én maximum porcvédőt adnék pl Arthrodyl, Aptoflex, C-11


Enyémek az Arthrodyl-t kapják, egyiknek rossz a térde, a másik csak megelőzésként kapja.

2023. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Porcvédőre én is gondoltam, főleg hogy lift nélküki házban lakom, harmadikon, és ahhoz túl neház hogy ölben vigyem. :/ Nagyon izmos, úgyhogy szerintem annyira nem terhelődnek az ízüületei, de azért lehet erre jó lenne valami.
2023. ápr. 4. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:

En adok nekik pluszba, ha mar vallaltam oket, akkor probalok erre is figyelni. Inkabb erre költök, mint egy mutetre, vagy gyogyszeres kezelesekre.

Csontok, izuletek vedelmere: zoldkagylopor, kollagen.

Majvedelemre: mariatovismagolaj (parazitak elleni gyogyszerezes/ vegyszeres cseppentok, nyakorvek melle erosen javasolt)

Fogkő megelozesre: barnaalga

Téli immunerositesre csipkebogyopor, Humac, a Bodorrozsapor mehet akar egesz evben, a tobbi kuraszeruen.

Lazacolajat mar nem veszek kulon, van a tapban es nemelyik konzervben is, tulzott bevitele gatolja az E-vitamin felszivodasat, ugy tudom, neha kapnak kendermagolajat, kokuszolajat. A legtobb ilyen kiegeszitot kuraszeruen szabad adni. Biozoo vagy a Farkaskonyha oldalan van bovebb leiras ezekrol a kiegeszitokrol, mi mire valo, adagolasa, stb.

Az egyik 5 eves lesz, a masik 2, igazabol csak oltasra megyunk dokihoz, vagy kisebb "balesetek" miatt, mint a toklasz, szoval nem altalanos egeszsegugyi problema.

2023. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!