Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecskemét közelében van olyan...

Kecskemét közelében van olyan menhely, ahova be lehet adni kutyust? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elsősorban szertnélek titeket kérni, hogy ne támadjatok le, segítseget szeretnék kérni. V


Szeretett kutyusom, aki egy beagle, sajnos nem maradhat valószínűleg családunkban. Most lesz 6 éves, én szerettem volna még őt amikor pici voltam, akkor még nem gondoltam bele, hogy ez a kutyus elég vad lesz, nem való házba. Sajnos így is lett. Szert minket, de akárhányszor valaki mellette van, és megközelíti más, egyszerűen odakap. Harap, morog mindenkire, és tudom ez teljes mértékben az én hibám, mert kiskorában nem tanítottuk meg helyes viselkedésmódra.


De sajnos nem bírunk vele, ha utazunk valahova vinni kell őt, nem maradhat otthon egyedül sokáig. De itt meg be kell zárni, mert félünk bántana valakit. Apukám már nagy mérges, és ez nem is az első alkalom.


És nagyon-nagyon szeretem teljes szívemből, de nem maradhat így, nem engedik. Nem való nekünk a kutyus. Nemsokára a testvérem, és én is kirepülök, mert egyetemre megyek. Jobb helyet akarok neki, mint ami itt van.


Ha nem is menhely, de segítséget szeretnék kérni. Előre is köszönöm.



2023. ápr. 8. 14:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%

Egy kutyakikepző elég lenne mellé nem kell rögtön a süllyesztőbe dobni.

Keress neki gazdit be menhelyre vidd, ennyi erővel el is altathatod

2023. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Nem is akarom, én egy szóval se mondtam. Így is belefájdul a szívem, ezért kértem segítséget.


Nem tudom emnnyit segítene egy kutyakiképző sajnos..

2023. ápr. 8. 14:45
 3/47 anonim ***** válasza:
98%
Akkor nem menhelyen kell gondolkodni, hanem elajandekozni
2023. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
98%

Mennyit foglalkoztok vele egy nap? Mennyit sétáltok/játszotok?


Szerintem is egy kiképző meg egy kompetens gazda kell neki.

2023. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Mindennap játszunk, vele alszunk bent van a melegben. Sosincs egyedül. De így is agresszív, mint mondtam, velünk is.


Megpróbálok neki gazdát keresni, nem tudom szüleimet meg tudom-e győzni.

2023. ápr. 8. 14:54
 6/47 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom ki fogadná be szegénykémet, ha ilyen harapós, a gyerekeket pedig nehezen tűri, agresszívan játszik velük (tapasztalat).
2023. ápr. 8. 14:55
 7/47 anonim ***** válasza:
98%
Sajnálom, de nem véletlen viselkedik így. Nem érte valami trauma kiskorában? Rendesen volt vele foglalkozva?
2023. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Trénert keressetek fel. Valószínűleg nincs a kutyával semmi baj, csak másképp kell kommunikálni vele mint ti teszitek.
2023. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vettük pár hónaposan. Mindig is ilyen kis lüke, hamis volt. Arra hivatkoztunk, hogy vadászkutya, és biztos benne vannak az ösztönök. Sokat kapott már akkor is a fülére, azóta ilyen harapós morgós, mióta megvan
2023. ápr. 8. 15:02
 10/47 anonim ***** válasza:
97%
Ha egészséges, akkor meg lehet nevelni. Kutyasuliba jártatok? Beszéljetek szakemberrel. Ez sem könnyű kör, mert (az összes többi szakmához hasonlóan) tele van kóklerrel, ráadásul olyan kiképző kell, akivel te is a kutya is együtt tud működni.
2023. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!