Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelent valamit, hogy ezt...

Jelent valamit, hogy ezt csinálta a kutyám, vagy szoktak ilyet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy közel egy éves németjuhász kislányról van szó.


Kinti kutyus, este ki szoktam menni hozzá, akkor már nem játszunk, csak leülök hozzá, belefekszik az ölembe (amennyire belefér) és simizem :D


Ma is ugyanez volt, de egy idő után felállt, a hátam mögé ment, feltette a a két mellső lábát a vállamra és "gyereket akart csinálni". Gondolom értitek mire gondolok, nem tudom kultúráltabban megfogalmazni 😅


Eddig csak fiú kutyáknál láttam ilyet, lányok is csinálják?


Tennem kéne valamit ellene, vagy hagyjam neki?


Már tüzelt, és én is lány vagyok, nem tudom miért csinálta. Senki masnál nem csinál ilyet, pedig öten vagyunk a családban (ha őt nem számolom).


Mielőtt valakinek sikerül félreértenie, nyilván nagyon szeretem a kutyámat, de nem vonzódom hozzá.



2023. ápr. 9. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ennek semmi köze a szexhez. Ez dominancia. Maga alá rendelt ezzel. Ő a főnök. Remélem, komolyan rászóltál és megbüntetted valahogy
2023. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Igen, lányok is csinálják:D Ne hagyd neki, szolj ra, foleg ha rajtad vagy mason csinalja, es nem egy jatekkal..Meg se lenne szep ha egy vendeggel megcsinalna ugyanezt
2023. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
2! Játékon SE csinálhatja! Helytelen viselkedés.
2023. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy írták előttem, a dominanciáját fitogtatja. Ő a főnök, ezt próbálja veled érzékeltetni. Sürgősen helyre kell tenni, különben a fejedre nő. Te vagy a főnök, meg a család többi tagja. A kutyának a rangsor végén van a helye. Ettől még lehet szeretni, imádni (én is rajongásig szeretem a kutyámat) de kettőtök közül te vagy előrébb a rangsorban!
2023. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Valóban ez nem játék.A dominanciáját akarta firtatni.Súlyos hiba,ha hagyod,hogy ezt csinálja.Szólj rá és ne hagyd,hogy többször ilyen történjen.
2023. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. ápr. 10. 00:49
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Blöki a főnök!
2023. ápr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
63%
Nem jó irány. Semmilyen körülmények között ne hagyd.
2023. ápr. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

"...de nem vonzódom hozzá."

Pedig neki is jól esne. :)

2023. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Miután mindenki leírta, hogy a kutya domináns,és ő akar lenni a főnök javaslom ne hallgass rájuk.


Szerencsére már több kutatás elérhető a kutyák viselkedésével kapcsolatban, csak van aki még szereti puffogtatni a 30 évvel ezelőtti dolgokat, mert tanulni lusta.


[link]

2023. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!