Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyak hogy egyen a...

Mit tegyak hogy egyen a kutyám pár falatot?

Figyelt kérdés

2 éves puli (kan) kinti kutya.

Pár napja arra lettem figyelmes hogy kedvtelen. Majd másnap gubbasztott és már nem evett illetve remegett. Harmadnap már látta állatorvos és kapott lázcsillapítót és antibiotikumot ezeket ma is megkapta. Már kicsivel jobb az állapota sétálgat, iszik és nyalogatja az orrát ami eddig teljesen száraz volt.

De az ételt nem fogadja el. Próbáltam már mindent a kedvencét is csak megszagolja és ott hagyja. Mivel vegyem rá az evésre?



2023. ápr. 12. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd. Mi emberek sem kívánunk enni, ha betegek vagyunk. Ha elkezd hatni az antibiotikum, úgyis jobban lesz, és elkezd magától enni.

Tudom, hogy aggódsz érte. De írtad, hogy inni legalább iszik. Az jó jel.

Ha inni sem inna, aggódnék.

Azért ha pár nap múlva sem eszik, kanyarodjatok vissza a dokihoz.

Addig nyugi, türelem :)

2023. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Házhoz járós orvos volt, vagy rendelőbe vitted? Ha előbbi, akkor szerintem inkább vidd el egy normál, jól felszerelt rendelőbe.


Aztass be szaraztapot, esetleg vegyél jó minőségű konzervet.

2023. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Raksz ki neki száraztápot és ha éhes lesz majd eszik
2023. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen házhoz járós doki.

2023. ápr. 12. 09:54
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Először is volt e már a kutya dokinál? Korábban is volt ilyen probléma? Ez így nem világos
2023. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Volt már nála doki.

Máskor nem volt ilyen baja

2023. ápr. 12. 10:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Parvo / lyme tesztet csinált a doki?
2023. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szabad még eröltetni, de mondjuk ha holnap sem eszik, én visszahívnám a dokit.

Ami bejöhet addig is, ha főzöl neki egy adag húslevest (fűszerek nélkül, nem zsírosat), akkor valósíznűleg eliszogatja, és legalább némi tápanyaghoz jut.

2023. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme a házhoz járós orvosoknak. Nincs nála rendes felszerelés és a semmiből kell megállapítania hogy mi lehet a probléma random beoltja általában láz fájdalom ellen meg antibiot kap. Mást egy ilyen orvos nem tud tenni. Be kell vinni egy rendelőbe akár hozzá is hogy normálisan meg tudja vizsgálni. Bár manapság az ember is a google-ról diagnosztizálja saját magát....
2023. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az orvos holnap is megnézi majd.

A húsleveseset kipróbálom köszi.

2023. ápr. 12. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!