Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hozza be a kutya az...

Miért hozza be a kutya az adott falatot, amit rág a szobába?

Figyelt kérdés
Megeszi és vissza kimegy a táljához. Max 1-2 falattal csinálja ezt.
2023. márc. 31. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
A miénk is ezt csinálja, valószínűleg azért, mert kiskorában mindig elvettem tőle a kaját evés közben, hogy teszteljem, agresszív lenne-e a kisfiunkra, ha ő ugyanezt csinálná.
2023. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Korábban lehet, hogy elvették tőle, vagy te próbáltad így tanítani azt, hogy bármikor hozzányúlhass az ételéhez. Én sose tanítottam így, mégis hozzányúlhatok bármikor az ételéhez (ennek ellenére evés közben sose zavarom), viszont az én kutyám utcáról mentett, szóval kellett féltenie az ételt valamikor, ő is csinálja ezt, én ennek tulajdonítom.
2023. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kicsit pontosítotom. Abba a szobába hozza, ahol vagyunk. Mintha mutatná. De ezt se mindig.



Ő is mentett kutya, szapi telepről. De már 7 éve velünk van. Csak néha rájön ez és nem értem miért.


Sose vettem el a kajáját, mert nem harap. ( Nincs is neki nagyon mivel. ) Állatorvosnál is egy hangja sincs.

2023. márc. 31. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mienk is ha kapott csontot ragni imadta koztunk a draga nappali szonyegen :-D. Ez talan vmi falkahoz tartozas jele
2023. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A családban élő állatoknak az evés ugyanúgy közösségi élmény, mint egymás tisztogatása.
2023. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 hónapos kiskutya csinálja ezt, elviszi az ágyára vagy szőnyegre lefekve kényelmesen megeszi aztán visszamegy még egy falatért.

Szerintem tovább tart szétrágnia ezért így kényelmesebb neki mint végig állva.

2023. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van.14 éves vizsla+labrador mix kutyus (papámé a kutya),ha kap valami csontot akkor egyből hozza oda és mutogatja majd ott eszi meg ahol mi is vagyunk.A száraz tápot is így fogyasztja el.Hoz pár darabot és előttünk megeszi.
2023. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a reggelit és vacsorát a táljából eszi meg (konyha), de a rágócsontot, jutalomfalatot mindig beviszi a hálószobába, a szőnyegre. Ahol napközben nem vagyunk. Ha zárva van a szobaajtó, akkor ott áll, szájában a rágcsával, amíg be nem engedjük. Idegen helyen, vendégségben bajban van. Lakásban tartott kutya.
2023. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!