Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen feliratot javasoltok a...

Milyen feliratot javasoltok a kutyám hámjára?

Figyelt kérdés

40kg súlyú, németjuhász keverék kutyám van. Az emberek egy része félreérti, hogy olyan mosolygós a tekintete, és annak ellenére közelednek hozzá,hogy megsimogassák, hogy szájkosaras, erős hámot hord.

Szeretnék a hámjára egy feliratot, ami ha nem is mindig tudja megelőzni a helyzetet, de talán pár konfliktust segít elkerülni.

Ami most van, az csak egy "don't touch" felirat, de sajnos ez angolul van.

Ti milyen (rövid) feliratot gondolnátok jónak?



2023. ápr. 12. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Magyarul sem fogja érdekelni azokat, akik eddig sem kérdezték meg, hogy megsimogathatják-e a kutyát.
2023. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Azt a feliratot javaslom, hogy mar elore erelyesen szolj ra arra, aki kozeledik hozzatok…


Nekem csak ez valt be. A feliratok, sarga szalag, sarga ham, semmit nem er, mert nem tudjak mit jelent, nem olvassak el, vagy ha elolvassak is leszarjak, “mert nekem is van kutyam, tudomen, hogy nem bant” cimszoval meg akarjak simogatni.


En ezeken mar tul vagyok, csak nekem tacsko keverekem van, tenyleg nagyon cukinak nez ki, meg picike, nem bant, csak orokbefogadtam es idegen emberektol annyira fel, hogy osszepisili magat, ha hozzaernek. Igy nyilvan en ezt nem engedem.


De nekem a raszolas valt be, sot, volt, hogy mar kiabaltam is, hogy huzzon el, mer ezek semmi masbol nem ertenek 😡

2023. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

#2 szintén menhelyi tacskó keverékem van. Enyém viszont simán oda is kap, ha ismeretlenül felé nyúlnak. Most lehet mondani, hogy a kutyával van a gond, de senkinek nem kéne kérdés nélkül semmilyen kutyához nyúlkálnia... simán elsétál bárki mellett, ha nem akarnak hozzáérni és nem kezdenek beszélni hozzá mindenféle idióta hangon


Kedvencem esetem az idős néni, szintén kutyával. Már nyúlna is idegesítő hangon gügyögve a kutyám felé és amikor mondom, hogy ne, mert nem fog neki tetszeni akkor "őt minden kutya szereti"... aztán hoppá mégis csak odakapott neki :D milyen meglepő


Idiótákkal semmit nem tudsz csinálni, azon kívül, hogy erőteljesen fellépve elküldöd őket melegebb éghajlatra. Én csaptam már rá gyerek kezére, aki nyúlt volna a kutyám felé.

2023. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Tegyél rá szájkosarat, attól olyan agresszív lesz a tekintete, aztán win-win.
2023. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Jahogy írod, hogy van rajta. Akkor meaculpa, a hülyékkel akkor sem tudnál mit kezdeni, ha sárga-feketére festenéd az állatot.
2023. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

"vigyázz velem"

"hagyj (békén)"

"harapok"

2023. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

"Rühös"


Sajnos ez lenne a leghatásosabb felirat :/ Az idióták leszrják, ha a kutya harap vagy bepisil ijedtében, mert ők *különlegesek*, ahogy előttem is írták.


Én is azt javasolom, hogy szólj rájuk. Ha bunkónak néznek, akkor egészségükre, te jársz jobban, és a kutyádat is békén hagyják.

2023. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
"danger"
2023. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
"Veszélyes"
2023. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
"Simogatás: 1200huf"
2023. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!