Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap reggel vonattal kellene...

Holnap reggel vonattal kellene utaznom a tacskómmal, de nincs szájkosara. Hogy oldjam meg? Ha anélkül felszállok, megbüntetnek. Senkitől nem tudok már kölcsönkérni, ahol lakom, nincs olyan hely, ahol ilyet lehetne kapni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne (de gondolom nincs) szállító boxod abba is lehetne büntetés nélkül.
2010. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy büntetnek. Az én kutyám is nagyjából tacsi méretű, és utazunk elég sokat, sokszor vonattal, de soha nem kértek még szájkosarat. A lényeg, hogy legyen jegye, és tedd rá a pórázt. (bár én azt sem szoktam:)
2010. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs a családban egy nő, aki gyorsan tudna neked egy ilyet fabrikálni egy kimustrált farmer anyagából vagy valamiből? [link] Nem kellene sok öltés hozzá.


A másik megoldás a szállítóbox.

2010. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktam vonattal utazni, tobbszor lattam mar, hogy kutya is utazik, de a kisebbeken nem szokott szajkosar lenni, valoszinuleg nem buntetnek meg, ha nincs. Egyszer egy tacskoval utazott mogottem egy néni, jott a kalauz jegyet kezelni, de egy szot sem szolt a kutya miatt. Maskor az allomason épp jegyet vettek egy kozepes kutyinak, szajkosar nélkul, a pénztaros ott sem szolt, hogy kellene a szajkosar. Sot mult héten BKV-n utaztam egy kuvasz-szeru kutya mellett, aki békésen szunyokalt, szajkosar, poraz nélkul. Pedig ott meg kifejezetten kéne a szajkosar a nagyokra, ha jol tudom. Nem hiszem, hogy vonaton buntetnének a tacsid miatt.
2010. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer utaztam busszal a spánielemmel. Semmi gond nem volt, amikor felszálltunk, akkor a sofőr megsimogatta, kicsit "nyúlkálgatott", hogy megnézze, nem harap-e vagy ilyesmi. Szerintem nem lesz vele probléma, pláne, ha vonattal mentek. Gondolom, póráza azért van vagy az öledbe tudod venni, tehát nagyon nem bánthat senkit...
2010. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!