Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a kutyán?

Mi ez a kutyán?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve ivartalanítottuk kan kutyusunkat, Már akkor is éreztem csak most jutottam el addig hogy feltegyem kérdésként. Ha izgatott, akkor olyan mintha a még meg lennének a golyói. Felduzzad a zacskójában. (Nem lett levágva) zsebkendővel megtapogattam szinte kőkemény volt. Bocsánat hogy ilyen nyersen, szakszerűtlenül fogalmazott, de nem értek hozzá. Ilyenkor ez micsoda?

2023. ápr. 26. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon furcsa. Az én kutyám zacsija sem lett levégva, de idővel magától eltűnt, így hogy nincsen benne gojszli. Szerintem valami nem jó, én megmutatnám dokinak.
2023. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen modszerrel ivartalanitottak? Ha csak elkotik/atvagjak az ondovezeteket, de kozben megmarad a here, akkor ez igy rendben van, bar ertelmet nen latom ennek a modszernek, mert pl ugyanugy lehet heredaganata kesobb, es bar par oltes, de nem egyszerubb, mint a hagyomanyos hereles a golyok es a herezacsi eltavolitasa. En masik dokihoz vinnem vizsgalatra, nem ahhoz, aki ivartalanitotta, igy kiderul hogy mi is van neki ott, nem csak ramond valamit, hogy ja, ezt ő igy szokta csinalni...
2023. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes nekem is az egész már csak amiatt is, mert az egyik heréje rejtett here volt. Aztán az is lehet, hogy én értek félre csak valamit. Normál állapotban nem látszódik semmi se.
2023. ápr. 26. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a golyóját tapogattad, hanem a pénisz tövénél lévő csomót, ami izgalmi állapotban, ha ráadásul meg is tapogatod neki pláne felduzzad. Az nem a golyója...
2023. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt nem tudtam. Gyanus volt mert nyugalmi állapotban semmi nincs ott.
2023. máj. 7. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!