Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A piros szín egy kutyán...

A piros szín egy kutyán tényleg "lányos"? (Hám/nyakörv/póráz)

Figyelt kérdés

Ismerősöm szerint automatikusan lánynak fogják nézni. Persze tudom, hogy akár neon pinket is tehetnék rá, a kutyának teljesen mindegy, de érdekelne.


Ti is lány kutyára asszociáltok, ha egy kutya piros hámban sétál?



2022. szept. 3. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kan kutyámon bordó minden, soha nem nézték szukának, ennek annyi az oka, hogy mielőtt bárki is hozzám szólt volna, 1x már emelte a lábát jelölésre.
2022. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de amúgy mi a jelentősége, hogy egy random szembe jövő ember milyen neműnek gondolja a kutyádat? Valószínűleg semmilyennek egyébként, mert nem is gondol erre, csak simán egy kutyát lát.
2022. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem "lányos", a nyakörveket nem kell megkülönböztetni nem alapján. Az én lány kutyusomnak is volt már fekete és zöld nyakörve is, a lőtéri kutyát nem érdekli szó szerint.
2022. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A piros szín szerintem még emberen sem lányos. Rengeteg férfin láttam már.

Amúgy meg mit számít, milyen neműnek nézik a kutyád? Ha valaki nekem bármi alapján a nemét kezdené tippelgetni a kutyámnak, elég sandán néznék rá, hogy most ez neki miféle perverzió, hogy épp EZ számít.

2022. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Másik kutyám is kan (ő feketét hord) és ő nem csípi az ivaros kanokat. Ivartalanított kan kerülne mellé menhelyről.

Én pl egy rózsaszín nyakörves/hámos kutyát szukának gondolok és bár én mindig kérdezek előtte, biztosan van, olyan aki így kérdés nélkül oda engedné ismerkedni a kutyáját. Miközben lehet az övé nem kedveli a kanokat, csak azt feltételezi, hogy szuka. Ennyi lehet a jelentősége, más valóban nincs.

2022. szept. 3. 17:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősünk szuka kutyájának az a nagyon világos baba kék póráza volt, mert a boltban csak baba kék és baba rózsaszín volt, és a fiuk közölte hogy ő rózsaszín pórázzal biztos nem fogja sétáltatni. Szóval sokan hitték rá hogy kan, de ez nem nagyon érdekelte őket.


Egyébként én kan kutyára egyedül rikító pinket nem adnék, ezenkívül tökmindegy szerintem, ami a gazdinak tetszik.

A piros meg abszolút unisex szín.

2022. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

A piros szerintem tud kifejezetten kanos is lenni, egyáltalán nem nőies szín, úgy mint a rózsaszín.


Nyilván egy kék szerko mellett, bennem is felmerülne, hogy fiú -lány páros (Pongo és Perdita mintájára), de egyébként nem.


Egy szép dobin például ha szuka, ha kan nagyon jól mutat a piros.

2022. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Fekete kutyának ivartól függetlenül jól áll.

Amúgy meg nem tippre kell odaengedni a kutyát egy másikhoz, hanem a gazdája jóváhagyása után 🤷‍♀️

2022. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

Sztm meg a piros meg a kék pl kan kutyás. Szuka inkább rózsaszín vagy lila.

Jelentőségét nincs ahogy írod.

A legjobb a fekete és a lánc.

2022. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem lány kutyusom van és ilyen hámja:

[link]

2022. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!