Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a szökős kutyámmal ?

Mit tegyek a szökős kutyámmal ?

Figyelt kérdés

Nem értem miért szökik el a kiskutyám. Foglalkozom vele, kap enni, inni, senki nem bántja. Vannak kis játékai.


Akkor van 2 nagyobb testű kutyánk, bár nem hinném, hogy ők lennének az oka a szökésnek. Amint nyílik az ajtó azonnal kiszalad. Próbálok rászólni erélyesebben de nem értem.


Egy 11 hónapos tacsiról van szó.



2023. máj. 5. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9 és sajnos sok ilyen ostoba ember van a világban mint te!


Persze mert egy kutya egyből tudni fogja, mit szabad és mit nem! Főleg amikor fiatal és isten mentsen, hogy egyszer is hibázzon!


Plusz ki mondta, hogy hagyom ? Szerinted miért van kinn a kérdés ?


Kicsit nem ártana gondolkodni, mielőtt “tanácsot” adsz!

2023. máj. 7. 09:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a kutya egynél többször ki tud szökni, azt te hagyod. Hagyod, mert nem figyelsz rá, nem zárod el addig, nem neveled meg.

Kár az ilyen emberekért, akikben ennyi gerinc, ennyi felelősség tudat sincs. Az ilyenek a legveszélyesebbek mindig.


Ha pedig a kutyát nem tudod az első pillanattóp megfelelően nevelni és tartani, nem szabad kutyát vállalnod!


És nem, egyetlen egyszer sem szökhet el a kutyád!

2023. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mozgasd le a kutyát, vidd sétálni napi minimum 5 kilométert, de ha nagy a mozgásigénye, akkor többet is kell.

Nem elég etetni, itatni, foglalkozni kell vele és tanítani!

Ha lefárasztod, és következetesen neveled, pár hónapon belül ha nyitva marad a kapu, nem fog kimenni rajta.

Ha nem tudod hogyan kezdj neki, akkor vidd kutyaiskolába hetente legalább egyszer egy délelőttre. Nem olyan nehéz, mint amilyen nehéznek tűnik, nagyon gyorsan tanulnak a kutyák, főleg ilyen fiatalon.

2023. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt sosem értettem,nekem még állat ki nem szaladt,ha nem akartam,pláne kistestű.
2023. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!