Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire zavarna ez titeket?

Mennyire zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Sok ember azt mondja,hogy a kutya nem aludhat az ember ágyában hanem saját fekhelyén van a helye.Mennyire lenne zavaró ha egy tulajdonos a kutyájával együtt alszik emberi ágyban?Ha megtudnátok ez nálatok egy kizáró ok pl társkeresésnél?

2023. máj. 9. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém is velem alszik - egyáltalán nem zavarna társkeresésnél.
2023. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Otthon velem alszik, ha akar, nem mindig akar, illetve tréningezek vele, hogy aludjon külön is, mert ha elutazunk valahova, jobb, ha nem alszik velem mondjuk egy kutyabarát szálláshelyen. Persze, viszek saját ágyneműhuzatot, mert egyrészt a ruhám is kutyaszőrös, és előfordulhat, hogy mégis felpattan, amikor alszom, de alapvetően vendégségben ne aludjon velem.

Társkeresésnél nekem az értékrendbeli hasonlóság fontos, ebben is, de más téren is, de most nem keresek társat, nem ezen van a fókusz, de ha megismernék valakit, akkor a magasabb szintre lépésnél befolyásol, hiszen a kutyám már megvan, része a csomagnak, senki kedvéért nem fogok változtatni azon, ahogy nekem jó élni az életemet.

2023. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Nálam az is kizáró ok lennne, hogy a házban van a kutya.

Benti macska oké, kutya nem.

2023. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nálam az kizáró ok, ha valaki kijelenti, hogy kutyának kint a helye. Az ilyen embernek kívül tágasabb. :-)
2023. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám a saját fekhelyén alszik, de nem lenne kizáró ok a társkeresésnél, hogy valaki beengedné a kutyáját az ágyba. De mivel én szinte tisztaságmániás vagyok, így a házat és a kutyát is tisztán tartom, az nagyon kiábrándító lenne, ha az a jellegzetes kutyaszag fogadna az otthonában, ami jellemző, ha nem fordít az ember kellő energiát a tisztaságra. A benti állattartás többlettakarítással jár. Ha a kutyájával alvó párom ugyanolyan gondosan ápolja az otthonát és a kutyáját, mint én, nekem nem gond, ha velünk alszik a kutya.
2023. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Én alapvetően nem szeretném, megkérném a páromat, hogy légyszi ne. Nekem is van kutyám, nem is egy, a saját helyükön alszanak a házon belül.

Nem szeretek kutyaszőrős ágyneműben feküdni, nekem ez túllépi az ingerküszöböm.

2023. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy nem aludnék 1 ágyban a kutyával. Pedig mindig volt kutyám, kutya mellett tanultam meg járni. Adok neki puszit is simán,nem félek a baciktól vagy ilyesmi.

De aludni aludjon a saját helyén. Mindenki.

2023. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem kizáró ok, ha nem ragaszkodik a gazdi minden esetben a kutyával egy ágyban való alváshoz, illetve a kutya sincsen túlságosan elkapatva, tehát békésen elalszik a saját helyén is, ha kell.
2023. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

8! Ez a válasz...XD


Szóval nem zavarna téged,ha a kutya az ágyban alszik. De csak akkor,ha nem alszik ott.

Oké... 😀

2023. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

#9: Lehet, hogy számodra felfoghatatlan, de vannak olyan élethelyzetek, amikor az ember baromira nem akarja, hogy a kutyája az ágyban dekkoljon az éjjel. És igen, nekem igényem van arra, hogy a másik fél legyen annyira tudatos kutyás, hogy a kutya korrekten meg van nevelve és nem áll le hisztériázni, ha nem aludhat mindig az ágyban.


Ez a válasz! XD

2023. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!