Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv. ez sok pénz ennyiért?

Üdv. ez sok pénz ennyiért?

Figyelt kérdés

Kutyát sétáltatnék de nemtudom mennyire reális ár

fél óráért 500 ft?

Ti mit gondoltok?



2023. máj. 21. 11:22
 1/9 Dj Bax válasza:
83%
legalább a duplája :D
2023. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy sok, ennek a dupláját is simán elkérheted, és még mindig bőven alatta maradsz. 2-3000 ezreket is elkérnek a hirdetési oldalakon.

Nyilván felelősséget kell vállalnod a kutyáért, hogy semmi, de semmi baj ne történjen vele, és másoknak se okozzon károkat!

2023. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. máj. 21. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy írták ez nem sok pénz a sétáltatásért.
2023. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Fél óráról beszélünk ami nem fizikai munka. Általaban 1000-1100/óra ha valamit csinálni is kell. Nyilván nem burkolás vagy épírőiparról beszélek, mert az jóval drágabb, hanem maszekba bármi apróság.
2023. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Az egy dolog, hogy 3 ezret elkernek erte. De ezt valaki ki is fizeti?


Nem tudom, ugye kutyat nem azert vettem, hogy mas foglalkozzon vele.


Csak akkor tudom elkepzelni, hogy raszorulok egyszer, ha beteg leszek. De ha beteg leszek es kiesek a munkabol, nem lesz penzem fel orakert ennyit kifizetni.

Ha esetleg idos, nyugdijas vagyok, akkor se.


Szoval ki az a reteg, akinek ez kell es aki kepes lenne naponta! fizetni 3 ezret 30 percert, ami amugy lokuki, mert nalunk a seta is ott kezdodik pl, hogy 1 ora minimum.

Szoval bennem ez mindig sok kerdest hagy.

2023. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Na azt megnézem, hogy Magyarországon ki fog kutyasétáltatásért fizetni :D
2023. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Rengeteg olyan van aki vesz egy kutyát divatból de vagy lustaságból vagy időhiány miatt nem viszi sétálni hanem felbérel valakit.

Nálunk is van egy sznob pi.sa aki vett egy yorkit de csak szelfizget vele otthon és a bejárónőjük sétáltatja.

Legszívesebben felrúgnám a töltött szájú miss pics.t.

2023. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt bőven tétel a kiszállás is, meg félórányi hugyoztatásnál kicsit több lenne jó csórinak.
2023. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!