Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámon lett egy kis pukli,...

Kutyámon lett egy kis pukli, ami az izomhoz és a bőrhöz is kapcsolódik. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Látta orvos, vérömlenynek mondta, ami helytálló is lett volna, mert neki ment egy másik kutya, bár én nem láttam, hogy megharapta volna. Ez volt másfél hónapja. A pukli kisebb lett, de nem tűnt el. A héten viszem vissza, de aggódom. Nem szabályos alakú és kemény, hüvelykujj körömnyi méretű (női kéz). A derekán van, kb ahova az oltást adják, de tavaly augusztusban kapott oltást utóljára, nem mostanság. Nem igazán mozdítható, nyomásra sem fájlalja. Gondoltam már cisztára és daganatra is. 3 éves ivartalanított szuka. Valaki találkozott már ilyennel?
2023. máj. 30. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a vér megalvadt, és nagyon lassan szívódik fel, ilyen embereknél is szokott lenni, vagy kötőszövetesen gyógyul. De azért én is mindenképp visszavinném, biztos ami biztos.
2023. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zsírmirigy talán, de vannak olyan állatorvosk is, akik bőrgyógyászatra specializálódtak. Talán kereshetnél egyet, Ő hátha okosabb.
2023. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!