Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitol lehet a kutyamon pattana...

Mitol lehet a kutyamon pattanashoz hasonlo kis pukli a boren?

Figyelt kérdés

Kb fel eve kozoltek, hogy gombas es szortuszoatkaja van.

Ez elvileg elmult. Viszont neha neha 1-1 kis pukli megjelenik a boren. Nem vakarja nagyon minimalisan rozsaszines szine van. Kb 2 nap alatt magatol visszahuzodik. Majd 2 het mulva mashol jelenik meg. Szoval nem tunik veszesnek csak erdekel mi lehet.


2019. ápr. 25. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Állatorvosnak kell(ene) tudnia. Vettek mintát? Legyengült immunrendszer is okozhatja, ez tapasztalat.
2019. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

10 honapos, meg januarban neztek borkaparekot abbol derult ki hogy gombas es szortuszoatkas. Akkor egyik naprol a masikra reggeli setanal lattam hogy hullamos volt a kutya hata mint nalunk a narancsbor olyan volt ki lehetett tapintani a csomokat. Akkor nyuszitett ha a hatahoz ertunk. Az elmult 2-3 nap alatt nagyjabol es megmaradt a kb 10 kis pattanas szeru pukli. Azok is lassan elmultak. A kihullott szor visszanott. 2 hete azt mondta az orvos hogy mar nem latni semmit hogy atkas lenne vagy gombas

Biztonsag kedveert adott gombaolo sampont kapott bravectot most is es januarban is.

Amugy a kedve jo kajaval nincsen baja, nem allergias.

2019. ápr. 25. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendben van. :-)
2019. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyen újra mintát az orvos, az a biztos. Olyan kutyust láttam már, akinek a mirigyei voltak bedagadva, illetve az én kutyusomon időnként ki lehet tapogatni, hogy hol a chipje
2019. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!