Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatáp ára még hogyhogy...

A kutyatáp ára még hogyhogy mindig emelkedik? 2020-ban 9ezerert vettem, most 16400-ra emelkedett 16200-rol (kb kéthavonta emelkedik az ara, orulet!)

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Infláció van, minden drágul.
2023. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellbevágó, amivel mi etetünk, annak is ennyire megugrott az ára. De sajnos (szinte) mindennel ez van. Engem a pelenka vágott most mellbe, 2 év alatt hasonló mértékben drágult. Élelmiszerrel szintén ez van. De ha szörnyülködni akarsz, ajánlom pl. a citromsav áremelkedését: [link] ezt mondjuk a sima infláció mellett más is befolyásolta.
2023. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden emelkedik.
2023. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, persze, minden megdragult, meg ha nem is minden ilyen mertekben. De ,bar meg ugy is nagyon draga minden, de elelmiszernel legalabb megvan az elmeny, hogy tudok valamit tenni 😅mert hogy kb abbol fozok, ami akcios. De kutyakajabol egy minoseg ala nem szivesen mennek (kozepkategorias tap amit veszek). Es egyebkent a szornyu minosegu tapok sem olyan hu de olcsoak mar…

De tenyleg nem ertem. Az uzemanyag ara lejjebb ment, az euro mar kevesbe draga…., de az arak csak mennek es mennek felfele…. Borzalmas.

2023. jún. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!