Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a BOBI...

Mi a véleményetek a BOBI bolhaírtó samponról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Önmagában a sampon nem megoldás. Nyakörv/kiltix/ az többet ér. Én is ezt szoktam használni, de nem bolhaírtót, csak normált.
2010. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 órája fürdettem meg vele a kutyámat :O)

A koszt levitte, a bolhákat is sztem nagyjából :O)

2010. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele baj. Ugyanúgy jó a Panzi is.

Egy samponra nem kell kiadni 5ezer Ft-okat, akkor már inkább fektess be egy jó bolha, kullancs elleni nyakörvbe pl. Kiltix.

Persze a fürdetés mindenképpen kell, lehet, hogy meg is kell majd ismételned.

2010. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a múltkor nekem azt írták h yorkira ne rakjak nyakörvet..
2010. okt. 11. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hiába fürdettem Boby samponnal, maradtak bolhák a kutyában. Amint betöltötte a 3 hónapos kort, kapott kiltix nyakörvet. Két nap múlva eltűntek és azóta sincs nyoma a bolháknak.
2010. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MILYEN KUTYUD VAN?
2010. okt. 11. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

20.47-es vagyok.


Nem tudom tőlem kérdezted-e, de nekem most 5 hónapos és dobermann szuka. 7 hetesen hoztuk haza és néhány nap alatt rengeteg bolha lett benne. Akkor többször is megfürdettük, de mindig maradtak benne bolhák, kézzel szedegettem ki belőle, már amit tudtam. Aztán a nyakörv mindent megoldott.

Szerintem beszélj az állatorvossal, de biztos, hogy yorkikra is lehet adni nyakörvet, csak kis méretűt.

2010. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Frontline Spot-on :ezt lehet kicsi és nagy kutyára cseppenteni. Bolha , kullancs volt - nincs.
2010. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!