Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kapni sulimov kutyát?

Lehet kapni sulimov kutyát?

Figyelt kérdés
Volt a Nat geon, a kutyás műsorban, hogy van egy orosz fajta, egy hapek tenyésztette ki, és a kutyának iszonyú jó a szaglása. Az a neve, hogy Sulimov kutya, és sakál keverék kutya. azt mondták, nem valószínű, hogy valaha is lehet majd kapni magán célra, csak nekik vannak ilyenek a reptéren. De, kitudják tenyészteni, ha ilyen kutyát akarok?
2010. okt. 11. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
miért kell neked ilyen kutya? Mert jó a szaglása? Más kutyának is van jó szaglása ,ráadásul a sakál vér miatt ,eléggé nehezen kezelhető kutya, az biztos. Nem akarlak elkeseríteni, de neked nem lesz ilyen kutyád. Ha csak a farkassága miatt tetszik, akkor inkább válassz Csehszlovák,vagy Sarloosi farkas kutyát, bár ők is ritkák és nehezen kezelhetők, csak NAGYON tapasztalt kutyásoknak!
2010. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudják és nem is fogják kitenyészteni.Ha neked ilyen kutya kell aminek jó a szaglása akkor válaszd például az Angol vérebet. De sok más fajtának is jó szaglása van.
2011. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen kutyát nem lehet Magyarországon szerezni sem semmilyen országban. Csak Oroszországi kutya amit kábítószer és bomba kutatásra tenyésztett ki egy férfi. Ha még ki is mennél Oroszországba akkor is tiltja az Orosz törvény hogy átvigyél más országba ilyen kutyát. Másrészről ez nem egy kedvencnek való kutya. Ha kutyát szeretnél írj nekem privátot. Kinológus vagyok és nagyon szívesen segítek a kutya választásban, csak pár kérdést fel kell tennem.
2011. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!