Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "sztendert tacskó", sima,...

Syshu kérdése:

"sztendert tacskó", sima, vagy harlekin? Kant keresek 4éves szukámhoz.

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen kérdések merülnek fel, semmilyen. Kevés a fizu és kellene a pénz kiegészítésképpen? Keress más lehetoseget, ne szaporitsd szerencsétlen kutyákat. Így is van elég szar genetikáju, gazdikereső tacsi, nem kell utángyártani.
2023. jún. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Sztenderd.

Nem kell szaporítani egyiket sem.

2023. jún. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem van eladó, 1 Ft!
2023. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem szaporítani akarom, nekem kell...állatokhoz és patkányozni, inteligens és gyors...nem olyan mint a törpe vagy nyulász!a fizum meg bőven átlag felett.....
2023. jún. 7. 07:27
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Áruld már el, hogy ilyen sok ésszel mit dlgozol, hogy átlag feletti fizetésed van? "sztendert" bakker... Biztonsági őrnek nem vennélek fel.
2023. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Amelyik jobban tetszik.
2023. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem zárod őket külön tüzeléskor, akkor évente 1-2 alomra számíthatsz. Én a helyedben csak fedező kant keresnék, aki egyszer fedezi, aztán neked ott vannak a kiskutyák,a kan meg megy haza.
2023. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Fogod magad elmész egy tenyésztőhöz, aki foglalkozik munka vonallal és veszel egy kölyköt. Megspórolsz magadnak több százezer forintot. Egy alom felnevelese, a szuka és a kan eu szűrései, a fedeztetés költsége, a vemhességgel járó költségek nagyjából 500 ezernél kezdődnek. De lehet keveset mondtam.
2023. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mivel foglakozom, olyan állatokkal akik emberségesebbek, mint sok ember amilyen állat....
2023. jún. 7. 08:25
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Keresel egy olyan tenyésztőt, aki kotorékoztat is a kutyáival, tehát ért hozzá, és a kutyái is megfelelők erre a célra. Nem minden tacskó tenyésztő tenyészt ilyenre, és munkára nem mindegy, honnan van kutyád. A meglévő kutyádat pedig ivartalaníttasd, ha még nem tetted meg, meg a leendőt is. Nem befolyásolja a munkát, sőt, az ivarosság inkább hátrány, mert a szaporodási ösztön el fogja terelni a figyelmét a munkáról.
2023. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!