Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ö fajta tiszta? Szoptatás...

Ö fajta tiszta? Szoptatás után vissza húzódik a kutyák cicije?

Figyelt kérdés

lehet örökbe fogadnánk egy olyan menhelyi kutyust aki most még szoptat 8 másik árva kiskutyát akiket szintén kidobtak.


[link]


mennyire játékosak?


2010. okt. 11. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

oda van irva az elejére hogy keverék

szerintem vissza

2010. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Keverék, tehát keverék. De ugyebár úgy is lehet keverék, hogy fajtatiszta, csak nincs törzskönyve, ilyen esetben minden kutya keveréknek számít, ez van. Amúgy szerintem igen szép, akár fajtatiszta is lehetne.

Az emlők vissza fognak húzódni, ha már nem szoptat.

2010. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
naon szép:) azok a cukki fulek xdxd sztemlehet h fajtiszta
2010. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék egy olyan világot ahol a kutyákat nem különböztetik meg fajtiszta/keverék tipusok alapján...
2010. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de cukiiii, mintha rávágták volna egy tacsi fejét egy Jack Russel testére:D
2010. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem egy fajtajellegű kutyum van :D fajtatiszta tk. nélkül. Mikor vettük a törzskönyv még opcionális dolog volt, így nem kértük, csak hobby célra vettük, 25 ezerért. A tesóinak viszont volt, őket 50 ezerért árulta. A szülőket láttuk, ők is törzskönyves, tenyészszemlés, kiállítási eredményekkel rendelkező, az apa munkavizsgás kutya volt. utóbb kiderült, azért volt a tk. opcionális, mert a kutyus színhibásan született, mert az apja csoki-arany, az anyja pedig arany szinű lett. A kutyus viszont csoki-arany és fehér tarka volt, mert az anyja őse közt volt trikolór kutya is.
2010. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a szaporítók legnagyobb szerencséje, hogy ilyennel meg lehetett etetni az embereket :o))) Az emberek meg vannak annyira igénytelenek/tudatlanok/naívak h ezeket el is higgyék...
2010. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem tacsi-csivava-jack russel
2010. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is nagyon tetszik ! Kerdes az hogy mennyire viselkedik jol majd a tobbi kutyaval hogy a mi kutyannkal ossze szokik e :)
2010. okt. 12. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt előre nem tudhatod hogyan fog viselkedeni! Mindenképpen vidd el a jelenlegi kutyusodat,hogy megismerjék egymást,mert fontos,hogy az első találka semleges helyen legyen,hogy ne érezze a másik,hogy betolakodtak a területére.Ott kifog derülni,ki jönnek-e egymással avagy sem.
2010. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!