Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet? (kérdésed...

Mennyibe kerülhet? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
a kombinált oltás+6 hónaposi veszetség elleni oltás + a chipp be ültetés mennyibe kerülhet összesen kb?a válaszokat nagyon szépen köszönöm :)
2010. okt. 11. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt állatorvosa válogatja szerintem (pl a nagyobb városokban drágább az állatorvos), de olyan 15000-20000 közé tenném az egészet. De nem vagyok benne biztos. :) Azt tudom, hogy az első oltások 3000-5000 körül vannak, szerintem a veszettséges is lehet 2000-4000 közt, ha féreghajtózod is, amit nem árt kisebb korában, akkor az is egy-két ezer, a chipről viszont fogalmam sincs, nincs a kutyámban, de gondolom az némileg azért drágább.

Ezért mondom, hogy szerintem max egy huszas.

2010. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a féreghajtásért, még a legsznobabb állatdoki sem kérhet el 7-800 forintnál többet. ha igen, akkor abban a pillanatban le is köpheted és vidd másik dokihoz. veszettség nálunk 5000, féreghajtás 400 (közepes testű kutyának), chip az 4000 volt, kombinált volt 3 vagy 4 ezer.
2010. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.utolso te hol lax?én amugy a oltást úgy gondoltam hogy veszetség+kombinált oltás egyben ha van olyan és a chipp(ha jól tudom kötelező már minden kutyába).
2010. okt. 11. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Kominált+veszettség oltást egyben csak felnőtt kutyák esetében adnak!

Nálunk nem olcsók az árak,de híres a doki,menhelyet is működtet, gondolom ezért. Kombinált+veszettség 8ezer, chip most akciósan 4900,amúgy 6900.Féreghajtás 500/kiestetűeknél/

2010. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LN09 ***** válasza:

Nálunk a kombinált 4500.- a veszettség elleni 3500.- Megyeszékhelyen.

A chipp 6000.- De az orvos azt mondta, hogy jövőre minden kutyába kötelező lesz, ezért tartanak év vége felé egy akciót, hogy olcsóbban jutasson hozzá a gazdi és a kutya.

2010. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán ma, az Orosi úti állatklinikán 1200 Ft volt egy féreghajtás. Ez egy kicsit drága volt... De ott oltást csak akkor kaphat, ha kijött belőle a féreg. Ott egy chip 3000 Ft (most akció van), plusz az oltás kb 5000 FT.
2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!