Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtunk utcarol egy kis...

Befogadtunk utcarol egy kis kutyust. Állatorvoshoz jovo heten tudjuk vinni. Milyen keverék kutyus lehet? Nagyra nőhet? Kep csatolva

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 14. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos, de nehéz lenne megmondani képről. Valamilyen szálkásszőrű felmenője lehet, pl. tacskó, de a tekintete meg olyan vizslás inkább. Sajnos a testarányai pont nem nagyon látszanak a fotó szöge miatt, tehát hogy milyen hosszúak a lábai a testéhez képest.
2023. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Hogy milyen keverék, azt pontosan nem tudnám megmondani, de haveroméknak volt egy nagyon hasonló keverékük, és egy igen stramm, szívól közepes méretű kutya lett belőle. Olyan 20 kg körüli. Egy tacskónál tehát jóval nagyobb, de egy német juhásznál azért kisebb lesz várhatóan.
2023. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Egy kép alapján nehéz megmondani, de szerintem tacskóra hasonlít.
2023. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Rakok meg képeket,hatha ugy jobban latszik.


[link]

[link]

2023. jún. 14. 14:37
 5/20 anonim válasza:
100%
Szia! Nagyon aranyos kutyus, pontosan nem tudom, hogy milyen fajta, de én tacskó keverékre tippelnék
2023. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a doki megmondja mekkorára nőhet
2023. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szálkás szőrű tacsi van benne.
2023. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy nincs gazdája, aki lehet, hogy keresi? Esetleg nem tudtok szaporítóról, akitől szökhetett, és jelenteni kellene illetékesek felé, hogy ránézzenek a körmére?
2023. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8as. Egy elég lepusztult kornyeken fekudt az arokban, ahol olyan csaladok elnek,ahol a gyerekeknek sincs meg,hogy ki a szuloje. De egyébként Facebookon napolig kint volt. Jo helye lesz nalunk,ugy gondolom
2023. jún. 14. 15:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8: doki meg fogja nézni, hogy van-e benne csip. Kérdező: elég rövid lábai vannak, valószínűleg drótszörű tacsi + vmi kicsit nagyobb méretű kutya keveréke, tacsinál nagyobb, de nem túl magas/nagy kutyus lesz belőle szerintem.
2023. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!