Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pulton hagytam a csokimat(47...

KawaiiBread kérdése:

A pulton hagytam a csokimat(47% kakao tartalmu), valahogyan leszedte a kutyusom es megedte.(beagle rottweiler keverek) Nem gondoltam volna, h leszedi es eppen csak fel orara voltam tavol. Mi a teendo? Vigyem allatorvoshoz rogton?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell.

Csak ne legyen ilyen sokszor.

2020. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Eszedbe ne jusson az elsőre hallgatni! Magas kakaó tartalmú, vagyis veszélyes a kutyára. Vidd állatorvoshoz! [link]
2020. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Te meg első, ha már fogalmad sincs valamiről, legalább olvass utána. A csokoládémérgezésbe belehalhatnak a kutyák.
2020. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Lepontozhatsz te idióta, attól a kutya még belehalhat. Szóval irány az állatorvos, ugyanis a csokoládémérgezésnek nincs ellenszere, addig tudnak valamit tenni amíg nem szívódott fel a teobromin. Utána már az állatorvosnak sincs esélye segíteni, a kutya elpusztulhat egy napon belül.
2020. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Azt meg ha rühelled a kutyákat, ne itt akard már kiélni úgy hogy hazudsz-és ezzel kinyírod egy idegen ember kedvencét.
2020. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Én vagyok az egyes, senkit sem pontoztam le.


Felesleges letámadnatok. Akkor én azt mondtam egy alkalom miatt nem vinnem el.

Nekem is van kutyám imádom, itt szuszog mellettem.



Nekem is volt hogy megérte a csokit, ja, volt egy kis szorulasa.


De kérdező, akkor most azonnal rohanj az ügyeletre.

Nehogy elpusztuljon a kutyusod.

2020. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mekkora kutya evett meg mennyi étcsokit. Azonban mivel itt senki sem állatorvos, érdemes elvinni dokihoz, és nem várni, hogy megússza-e.

Ismerősöm kiskutyája édesítőszeres ketchup miatt pusztult el majdnem.

2020. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Felesleges letámadnatok. " Hát bocs. De mivel már láttam kutyát csoki miatt elpusztulni (hiába ugattam a gazdájának hogy vigye állatorvoshoz, már késő volt), felkaptam a vizet amikor azt írtad ne vigye állatorvoshoz. Főleg hogy kiemelte, nem valami bóvli csokiról van szó, hanem kifejezetten a veszélyes kategóriáról. Senkinek se kívánom hogy így veszítse el a kedvencét. Főleg ha még időben észreveszi hogy baj van, és menthető a kutya. ...
2020. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, hogy van. Kutya?
2020. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg kalkulátor van a neten, amivel ki tudod számolni, hogy ez a dózis ártalmas-e.


Nagyon ritkán nálunk is megesik, ilyenkor a biztonság kedvéért meghánytatom a kutyámat, van erre itthon hidrogénperoxid (orvosi tanács).


Hány kiló a kutyád, és kb mennyi csokit evetT?

2020. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!