Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért dörzsöli a fejét a földhöz?

Miért dörzsöli a fejét a földhöz?

Figyelt kérdés
Most vettem észre. Miért csinálja ezt?
2010. okt. 12. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kapott az elmúlt órákban oltást, vagy valamilyen gyógyszert? vagy olyan kaját, amit eddig soha?
2010. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
viszket neki. Így vakarja
2010. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hol csinálja ezt? ha otthon a lakásban, és a pofáját dörgöli a földhöz, akkor a saját szagát "rakja le" a földre, ugyanis a szája szélén vannak mirigyek, amely olyan mint egy egyedi azonosító. ha meg kint csinálja a szabadban, és a feje tetejét vagy oldalát dörgöli a földhöz, akkor meg pont a környezet szagát akarja magára venni, hogy "elbújhasson"
2010. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itthon csinálj. Nem kapott semmi olyan kaját amit eddig nem. Lehet allergiás?
2010. okt. 12. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, az allergia miatt kérdeztem, hogy kapott e valami szokatlant az elmúlt órákban.

nemrég jártam úgy, hogy a kutyám a veszettség elleni oltásra allergiás reakcióval válaszolt, és így kezdődött, hogy veszettül dörgölte a fejét

2010. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálja ezt amikor kint vagyunk , séta közben.
2010. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 09:25


Jól mondja !Ha a kutya séták alatt dörzsöli magát a földhöz, akkor ott valószínűleg előtte egy másik kutya pisilt..és beledörgöli magát a másik kutya "illatába". Ha otthon csinálja akkor nemtudom milehet..:Dszerintem az amit a válaszoló leírt..de nemvagyok benne biztos.

2010. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy bolhás, vagy egyszerűen "nincs jobb dolga" :D

de ha nem bolhás, nincs semmi gond.:)

2010. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!