Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátomnak van egy kutyája...

Szabó Krisztike kérdése:

A barátomnak van egy kutyája . Evés közbe csámcsog és olyan hangokat ad ki mint aki rókázni készül. Ilyenkor a gazdi soha se szól rá! A másik, hogy álladóan vakarja a fülét és erősen dörzsöli a padlóhoz. Ez rossz szokás? Vagy fül atkája lehet neki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát nagy valószínűséggel fülatkás vagy valamilyen fül problémája van. Mond meg a barátodnak hogy nézesse meg állatorvossal!
2011. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóltam neki,de akkor az a válasz ,hogy miér piszkálom mindig szegény kutyust.Pedig nagyon látszik,hogy viszket neki.Fürdették is ,gondoltál ettől elmúlik,de ugyan úgy csinálja.Lassan nekem kellemetlen ott ülni az étkezőben mikor kap a kutya egy falatot és aztn undorító módon fogyasztja el.Ami a legidegesítőbb,hogy sose szólnak rá.lehet ,hogy bennem van a hiba?
2011. júl. 31. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Úristen mekkora probléma, hogy nem késsel-villával-kulturáltan eszik a kutya. Még ha a barátod csámcsogna, jogos lenne, de mit vársz egy kutyától?!

A fülét meg nézesse meg állatorvossal.

2011. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ebbe igazad van:) lehet én reagálom túl,sőt biztos.mondtam neki h vigyék el:) Az normális ha egy kutyának korpás a szőre? függhet ez kortól is? mer már nem éppen fiatal a kutya.Olyan 12éves lehet.
2011. júl. 31. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha hányás szerű hanggal eszik a kutya, lehet hogy van vmi nyelőcső gondja. vagy mohón eszik, nem rágja meg jól, és azért nem tud rendesen nyelni. Vagy nincs foga/rossz a foga/fáj a foga, emiatt nem rág---> egész falat kaját ükölődve tud csak lenyelni.


Korpás szőr nem normális. Ahogy a fülvakarás sem, egy doki jó lenne, ha megnézné.

2011. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
shih tzu fajta kutyus akiknél jellemző a nehéz levegő vétel.Elég mohón is eszik ,szinte alig rág .Az emberi ételt jobban szereti,mint a kutya kaját.Általában a tápos tálkáját csak eltolja magától,vagy szórakozik vele.Orlando tápot kap.Ha megfürdetik utána iszonyatos bűzt áraszt ki magából és megjelennek a korpák is a szőrében. Mondjunk minden kutyának van egy kutya szaga ,de az övé vhogy más.Kutya samponnal ápolják.
2011. júl. 31. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kellene nézetni a bűzmirigyét.

Evéssel meg nem tudsz mit tenni.

2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A korpás szőr nem életkor függvénye. Én kutyám 4 hónapos, korpás szőre volt, állatorvos adott rá sampont, elsőre elmúlt. Ezzel a kutyával nem sokat foglalkoznak... Viszont te mindig ott ebédelsz, vagy mi van?
2012. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!