Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árt a 7 hónapos kutyámnak, ha...

Árt a 7 hónapos kutyámnak, ha felnőtt táppal etetem?

Figyelt kérdés
Ugyanis a kölyök tápot nem akarta megenni. Viszont amit most kap, azt szereti.
2010. okt. 12. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Kizártnak tartom, hogy ne létezzen olyan kölyköknek való táp, amit a pici megeszik.


Fontos fejlődési szakaszokon megy át a kutya, fontos a megfelelő tápanyag számára, amit nem biztosít a felnőtt táp, szóval azonnal keress Neki megfelelő eledelt, vagy nézz utána, milyen házikoszttal helyettesítsd a legfontosabbakat.


Bár 7 hetesen nem tudom, miért nincs még az anyjával a picike...

2010. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ha jó minőségű táppal eteted, akkor semmi baja nem lesz tőle
2010. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
7 hónaposan már kutya baja nem lesz a felnőtt táptól.
2010. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legelsőnek: a kutya 7 HÓNAPOS, nem hetes.

Szerintem ha csak a felnőttet eszi meg (amit elképzelhetőnek tartok, én is ismerek finnyás kiskutyát), akkor adj neki olyan táplálékkiegészítő tabikat, vitaminokat, amiket nem kap eleget. Guglizz rá, mi kell neki elsősorban, aztán böngészd át a jelenlegi tápot, hogy mi az, ami hiányzik, vagy nem tudom. :D

De nem lesz baja tőle szerintem, legfeljebb nem lesz olyan nagy. A mi egyik kutyánk 14 hónapos koráig kapott junior tápot (is), és túl nagyra nőtt meg tőle. XD

2010. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagytestű a kutyád, 7 hónaposan még javában fejlődésben van. Szüksége van még bizonyos vitaminokra, kiegészítőkre, ami felnőtt tápban már nincs benne.Kistestűeknél már nem igazán számít.

Az meg nem kifogás, hogy nem eszi meg. Ha éhes, megeszi bármelyiket.

2010. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!