Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Könnyű megtanítani ezt egy...

Könnyű megtanítani ezt egy kutyának?

Figyelt kérdés
Hogy idegenektől ne fogadjanak el egyből ételt: [link]

2023. jún. 19. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Kutyafüggő. Egy malit valószínűleg könnyebb megtanítani, mint egy goldent vagy labradort, de nem lehetetlen. Az enyémeim is csak az után vehetik el, miután és megengedtem neki.

Állatos boltban voltunk nyakörvet próbálni. A boltos adott neki egy közepes méretű rágókát. Elvette, letette, majd miután mondtam neki, hogy tied, megette.

2023. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Az enyémnek sosem tanítottam, mégis mikor étteremben voltunk az egyik felszolgáló adott neki egy egész virslit. Odavan érte, otthon oda sem lehet neki adni, mert kb egyben lenyeli…


Na szóval, nem vette el az emberkétől, aki ezután lerakta neki a földre, de onnan sem vette fel. Mondtam neki, hogy tiéd, ott a finom, és máris jóízűen megette.

Hogy ez honnan jött neki, nem tudom.

2023. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Általában ott esik kútba a dolog, ha te nem vagy jelen...

Azt, hogy akkor se vegye el a falatot idegentől, ha te nem vagy jelen, azt sokkal nehezebb megtanítani.

2023. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Ha az alapok megvannak, tehát csak az engedélyeddel kezd az evéshez, onnét már könnyű.
2023. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól tudsz kutyát nevelni és tanítani.
2023. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!