Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapest VI. kerület?

Budapest VI. kerület?

Figyelt kérdés
Lakik itt vki, vagy 7.-ben akinek játékos kutyusa van, és engedi is játszani? Sajnos csak agresszív kutyákkal találkozunk, amelyik meg nem az, vagy öreg, vagy sznob majom gazdája van és még elhúzza az én kutyámtól az övét:S le vagyok döbbenve, h ennyire nem akarják h kicsit is jól érezze magát a kutyájuk:S :S
2010. okt. 12. 17:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
12%
ja, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2010. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
na kb ilyenek azok a gazdik is mint te..gratulálok.
2010. okt. 12. 17:48
 3/29 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg: akármilyen neveletlen, agresszív a kutya, a kármilyen bunkó a gazda, és akármilyen rossz annak az állatnak, abban az egyben tökéletesen, 100% igaza van hogy SOHA senkihez, se emberhez se kutyához ne engedd oda kérdezés nélkül az állatod, ha jön valaki akkor hívd lábhoz, fogd rövid pórázra stb és mindig kérdezz!! Nem tudom hogy oda szoktad-e engedni, csak úgy érzem az a típus vagy aki kérdezés nélkül engedi és csodálkozik. Ha nem akkor BOCSI. :/

Amúgy nem sokat tehetsz az ilyen gazdákkal, esetleg járjál kutyaiskolába vagy egyáb kutyás találkozókra.

2010. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

minek engedjem/engedném oda, ha már messziről húzza a kutyáját mint egy állat?? mindegy neki h hova csak húzza:S

egyébként sosem kérdezek ilyet, h odaengedhetem-e...

az látszik a másik gazdán, h akarja-e odahozni az ő kutyusát.

mondjuk ha nagy kutyája van és hozza, azért mindig megkérdezem h nem bánt-e, nem-e agresszív fajta stb, mert tartok tőlük.

az én kutyám amúgy is szól a másiknak, általában játékra hívja őket, ha odajönnek örülünk, ha nem akkor..szegénykém csak pislog és menne utánuk:(

egyébként a kérdésre szeretnék választ kapni, nem az ilyen válaszokra vok kíváncsi, bocsi.

2010. okt. 12. 18:53
 5/29 A kérdező kommentje:

olyan válaszoljon aki tényleg szereti a kutyáját és szeret vele foglalkozni és benne van abban h pl. ligetben elengedni őket, viszek labdát is, hagy játszanak.

nemrég költöztünk fel, és szegénykémnek hiányoznak a játszópajtik, egy 1 éves kutyusról van szó, imád minden kutyust, bár a nagyoktól kicsit fél(kiskori trauma).

szeret hízelegni, stb stb. hiába mentem ki vele tegnap is a ligetbe, csak nagy kutyusok voltak, az meg nem olyan játék..az enyém westie, kistestű.

2010. okt. 12. 18:58
 6/29 anonim ***** válasza:

Kutyafuttatóra vidd a kutyád, ott játszhat.

Közterületen pórázon kell vinni és akkor a kutya is agresszívebb. Pórázon levő kutyához nem is illik odaengedni a sajátot sem pórázzal, sem anélkül.


Menjetek futtatóra, vagy kis területre, ahol szabadon lehet a te kutyád is és a másiké is.

De elég agresszívnek tűnsz te is, gondolom a kutyád sem más... :-/

2010. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
hát, sajnos én XXII. kerületi vagyok, a Népligetben tudnánk esetleg találkozni, max. Nekem angol cocker spánielem van.
2010. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

hát sajnos még a népligetben nem voltunk:(

de szerencsére most esti séta során 4 nagyon barátságos kutyussal is taliztunk:) szóval itt sem reménytelen a dolog:)

remélem:))

nem tudom hol van kutyafuttató:(

itt nem messze mondtak egyet, elvittem, hát az egész röhej.. 2x5 m-es kavicsos rész, tele kutyapiszokkal:S aztán láttam h ki volt írva: kutya wc. jó helyre irányítottak:S

az én kutyámnál barátságosabbat nem igen találsz, de az ilyen gazdikra nem is vok kíváncsi, ismétlem a kérdés nem ez volt.

nem az h ki hogyan engedi oda a kutyáját a másikhoz!!

hozzá tenném, én csak pórázzal viszem, de ehhez sincs sok közöd..

nem vok agresszív, csak elegem van az ilyen ostoba emberekből..sorry.

normálisan írtam ide, a kutyám miatt ilyenekbe is belemegyek, csak h könnyítsem a dolgát a költözés miatt.

játszópajtit keresek neki, mert ezen a környéken még nem találtunk olyat, akivel a gazdija is eljönne velünk nagyobb területre játszani, mert utcán nem lehet:S

2010. okt. 12. 19:38
 9/29 A kérdező kommentje:

egyébként viszed sétálni a kutyád..pórázon van és egy másik is..

majd meghalnak, csak megszagolhassák egymást..és te nem engednéd oda mert SZTED NEM ILLIK??

NA az ilyenek miatt van ennyi agresszív kutya!!!

nekik is szükségük van társaságra, kutyatársaságra is.

nem megy mindenki ezért kutyasuliba vagy futtatóra!

témát veled lezártam..írj másnak ilyen butaságokat.

2010. okt. 12. 19:40
 10/29 anonim ***** válasza:

A VII. kerületben a Klauzál téren van egy nagy és viszonylag kultúrált kutyafuttató.


Kutyafuttatók itt találhatók:

[link]


Egyébként türelem, ha minden nap rendszeresen ugyanabban az időben viszed, biztos lesz idővel olyan, aki szívesen szóbaáll veled és a kutyák is jóba lehetnek.

Csak idő kérdése.

2010. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!