Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát, oktatót keresek -...

Lovardát, oktatót keresek - Budapest, XVII. kerület és környéke (? )

Figyelt kérdés

Kb három hónapja kezdtem el lovagolni, de nem igazán vagyok megelégedve a lovasoktatással. Mindig más az oktató, felülök a lóra, és ha vége az x percnek, akkor mehetek haza, jön a következő...

Olyan helyet keresnék, ahol hétköznap este 19.00-kor v utána is ki lehet menni és lehet lovagolni, és nagyon fontos, hogy tömegközlekedéssel megközelíthető legyen.

Azt sem bánnám, ha tudnátok akár privát oktatót ajánlani, aki hétköznap este is vállal oktatást. Köszönöm!


2011. júl. 6. 22:31
1 2
 1/16 anonim válasza:

te hova jársz?

nekem is ugyanez a problémám...megszoktam h 1 edzőm van egy bizonyos sportnál...itt meg kb 6szor voltam már és 6 különböző oktatóm volt.

meg én most néztem magamnak egy másik helyet, az lehet, hogy kicsit jobb ennél (azon kívül, hogy feleannyiba kerül nagyjából)


17/l

2011. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék reklámozni v ellenreklámozni... Az elején nagyon tetszett, de hogy mindig más oktatóhoz kerülök..
2011. júl. 6. 22:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Én csömörre járok, megy ki oda busz. Ha érdekel titeket, magánban adhatok elérhetőságet.
2011. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én Gyömrőre járok
2011. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a kérdező leírása erősen Akadémia gyanús...
2011. júl. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval...
2011. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is az akadémiára tippeltem :D valamint az első komment is nagyon arra hajaz...csömöri, gyömrői lovardának a nevét meg lehetne tudni?
2011. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyömrőn Zabhegyező Lovasiskola :)
2011. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kárpátia Lovasudvar..én is most keresek lovardákat szintén a 17. kerületbe és eddig ez a legszimpibb :)
2011. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
nagykovácsi lovarda
2012. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!