Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Probálta valaki az ananász...

Probálta valaki az ananász etetést (saját) kakaevés ellen?

Figyelt kérdés

Ez a módszer a Póráz két végénből terjedt el, többen tanácsolják (én is szoktam) ilyen próblémákkal küzdő gazdiknak, meg itt-ott lehet is olvasni róla. De van valakinek konkrét tapasztalata? Érdekelne, hogy városi legenda, vagy tényleg működik.


(nincs ilyen problémám, az én kutyám nem eszik kakát, se sajátot se másét, csak érdekel)


2010. okt. 13. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyusom kicsi korában ette a saját kakiját, ezért kipróbáltam ezt a módszert és nekünk bevált. Viszont elég sok ananászt kellett tenni a kajájába, mert néhány szem nem volt elég a hatáshoz. :)
2010. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az enyém eszi a sajátját, és ha nem figyelek oda a séta során, akkor másét is! Mi a lényege ennek az ananászetetésnek? Hogy fog leszokni a szarevésről?
2010. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Az én kis hülyém is eszi, engem is érdekelne, bár a múltkor ettem ananászt és adtam belőle neki, mégis eszi:S
2010. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elvileg ha ananászt eszik, akkor olyan szaga lesz, ami miatt nem lesz számára kívánatos a sajátja. Amúgy a más kaka evéséről meg úgy kell, hogy viszel magaddal jó durván mentolos csípős fogkrémet, és ha tetten éred (utólag felesleges!) akkor azonnal telenyomod vele a száját. Nem lesz tőle baja, viszont elég rossz élmény, és gyorsan összeköti, hogy miért kapta. 2-szer eljátszod, és valószínűleg nem próbálkozik vele többször.
2010. okt. 13. 12:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is ete régen a kakiját és amikor attam neki ananászt nem ette meg. Egy darabig etetem néhány szem ananásszal, azóta teljesen leszokott a kaki evésről. Viszont néha (ritkán) alőfordul, hogy a macska kakit megeszi, sajnos ezt nem lehet kivédeni. :S Persze ilyenkor szidás, hogy azért tudja, hogy a kakit megenni csúnya dolog. :)
2010. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Azért eszi meg mert nem prémium táppal etetsz. Amelyik kutya prémium tápot eszik az nem eszi meg a szarát.
2010. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Téves!Az enyém Royalt eszik...meg a kakiját!
2010. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez azért szerintem így nem feltétlenül igaz. De tény, hogy némely prémiumtápgyártó gondol erre a problémára, és eleve tesz bele olyan adalékanyagot, amitől nem kívánatos a kaka. De pl. ha egy kutya rendszeresen kikap a benti kakiért, azért is megeheti, prémium táp ide vagy oda.
2010. okt. 13. 12:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is prémiumtáppal etetek és megeszi!! Az ananász sem használt semmit ugyanúgy megette utána is. Bár az enyém még pici, remélem leszokik róla!
2010. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyém a macskakakit eszi! Arról hogyan lehetne leszoktatni??
2010. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!