Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A doki ilyen esetben felírja...

A doki ilyen esetben felírja a gyógyszert?

Figyelt kérdés
A kuytusom nexgard-ot szed, sajnos másik városban vagyok és nem tudtam elmenni feliratni a kövi 3 havi adagját a szokásos dokinknál, ami a napokban fog lejárni. Ilyenkor, ha ebben a városban elmegyek egy állatorvoshoz, viszem a papírjait, kiskönyvét a kutyusnak(a kutyust nem), hogy vettek már tőle vért, tesztelték, hogy kaphassa a gyógyszert kiadja az állatorvos, felírja neki a kövi adagot?
2023. júl. 4. 09:28
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem meg lehet próbálni max azt mondja hogy nem. Szerintem ez orvostól függ

Ha nem akarsz feleslegesen bemenni fel is hívhatod aztán rákérdezel hogy van-e erre lehetőség

2023. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel, de ha tudod bizonyítani, hogy a kutya eddig is ezt szedte és ez volt felírva, akkor szerintem ki fogja írni.
2023. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos. Az én két kutyám évek óta úgy szed Nexgardot hogy soha nem kaptak rá semmilyen receptet, kiadta a patika kiskönyv, recept és kérdés nélkül. Jó vagy nem jó, ez van. Én csináltatom nekik a szívféregtesztet évente és kész, senkit se érdekel rajtam kívül. Olyan patikába mennék a helyedben, ami állatorvosi rendelőhöz tartozik.
2023. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiadja, ha mondod, hogy most is szedi (mert csak akkor kell teszt, ha szünetet hagysz) Ha valahogy kapta volna teszt nélkül kihagyás után mondjuk április óta, akkor is áprilisban okozott volna bajt, nem most
2023. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bevettem a patikába a kutyám papírját amin rajta volt a gyógyszer név és simán kiadták
2023. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bevittem *
2023. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinalnak ebbol nagy ugyet, sot, neha tul lazan is veszik, nalunk legalabbis.


En is vettem mar parszor idegen allatorvosoktol, mert a sajatunk epp nem volt nyitva, de semmit nem kertek, csak bemondasra odaadtak.

2023. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az allatorvosok tobbsege felenk tart ilyet a rendeloben is, szoval meg feliratni sem kell, aztan patikaba menni kulon. Bemegyek a rendelőbe, elmondom h eddig is ezt kapták, es kiadjak. Most kozelebbi rendelobe vittem oltatni, ott is kiadtak ugyanugy.
2023. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg valaki Debrecenen belül tud valamilyen rendelőt ajánlani?
2023. júl. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!