Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanításnál a kutya...

Az ivartalanításnál a kutya ugyanúgy fog nyöszörögni, ha tüzelési időszak van, csak annyi hogy nem tudja felcsinálni a másik kutyát?

Figyelt kérdés
Azok írjanak akiknek vannak tapasztalataik!mert úgy hallottam hogy ugyanúgy érzi a kani a szagokat meg talán egy kicsit belassul.
2008. dec. 30. 22:15
 1/2 anonim válasza:
Üdv! A kutyámat ugyan még nem ivartalaníttattam, de abban biztos vagyok, hogy ha felhívod bármelyik állatorvost(lehet keresni neten telefonszámot a környékről is akár), és az biztos felveszi a kagylót és szívesen segít bármiben. :)
2008. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól is függ mennyi idős a kutya. Idősebb kutyáknál előfordul, hogy a késztetés egy ideig megmarad. De a hormonok hiánya miatt egy hamar eltűnik.


Nem kell aggódni, az ivarzási időszak körüli problémák is eltűnnek, azon túl, hogy az ivartalanítással csökken számos ivarszervet érintő pl. daganatos betegség kialakulásának esélye.

2008. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!