Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Természetes gyulladáscsökkentő...

Természetes gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító ízületre?

Figyelt kérdés
Idős labradornak tudtok ajánlani olyan gyulladáscsökkentőt, ami megkönnyíti a mozgását? Sajnos eddig ha gyógyszert írt ki az orvos (régebben), nem tudtuk neki adni pár napnál tovább, mert mindig volt valami baja tőle. Nem igazán bírja a gyógyszereket, vagy kihányja, vagy előfordult már olyan is, hogy véres hasmenést okozott nála, ezért én nem kísérleteznék. Szeretnék valami olyan természetes gyulladáscsökkentőt, fájdalomcsillapítót találni az ízületeire, ami, ha nem is olyan nagy mértékben, de legalább egy kicsit segít rajta. GlycoFlex-et szed jelenleg, azt már régóta kapja, először csak kúraszerűen adtuk neki, de már egy jó ideje folyamatosan minden nap, doki javasolta, hogy így csináljuk. Nem tudom e mellé lehet e valami mást adni neki. Vagy ha nem, akkor e helyett.
2023. júl. 10. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


En ezt tudom ajanlani, mamamek nagytestu, idős kutyaja nagyon nehezen allt mar fel, miota ezt kapja, sokkal mozgekonyabb. A Glycoflexet nem ismerem, beszelj allatorvossal, hogy mellette kaphat e mas izuletvedot, vitamint, vagy inkabb hagyjatok abba a Glycot es ugy probaljatok ki masikat.

2023. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vasfű (verbena officinalis), de kérdezz meg állatdokit vagy természetgyógyászt, mert más is jó lehet neki, pl: mákfélék.


Kérdés hogy eteted / itatod meg vele.

2023. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aniflexi egy csoda! Merem ajánlani, a gerincsérves kutyám sokkal mozgékonyabb, mióta ezt kapja
2023. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ezeknek utánanézek, illetve dokitól is megkérdezem, amit kell. Hálásan köszönöm!
2023. júl. 10. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:

Az Aniflexi-ből látom, hogy van ez az "Aniflexi +" meg van olyan, hogy "Aniflexi HA"


Ezek között van különbség? Vagy csak annyi, hogy az egyik por, a másik tabletta?

2023. júl. 11. 07:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.. lehet folyamatosan adni neki, vagy kúraszerűen kell? köszönöm
2023. júl. 11. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Aniflexit kúraszerűen kell. Rajta is van a terméken.


Én a labi keverékemnek ezt adtam, amikor idős korára ízületi problémája lett, sokáig segített:

[link]


Ha már nagyon előrahaladott a probléma, akkor más csak a fájdalomcsillapítók segítenek, Rimadyl és társai.

2023. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!