Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya iskolánál az örző-védőné...

Kutya iskolánál az örző-védőnél a levegőbe csapnak az ostorral vagy a kutyára?

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy csapnak rá a kutyára!
2023. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Életemben nem láttam, hogy kutyát ostorral nevelnek. Viszont azt a kutyaiskolát, ahol verik a kutyát, messziről el kell kerülni.
2023. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Nem verik. Csak a levegőbe. Örző-védőről beszélek. Az első már leírta.
2023. júl. 22. 09:39
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 köszi
2023. júl. 22. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Általában azért használják az ostort, mert a hangja jobban feltüzeli a kutyát. Sajnos, sok mekkelek segédnél előfordul, hogy rá is üt vele a kutyára. Legkedveltebb náluk, hogy a kutya lábait ütögetik.
2023. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondoltam, azért hadonásznak különböző ütőszerszámokkal csibészelés közben, hogy a kutya ne féljen a bottól, ostortól, akármitől. Ha jól ráhúz a kutyára vele, akkor pont az ellenkező hatást éri el. Egy éles helyzetben el fog szaladni a kutya a bot láttán. Ostor általában nincs a random támadóknál, szóval annak sok értelmét nem látom.
2023. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 igazad van
2023. júl. 22. 10:12
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen tanfolyamra jarsz,utana nem tudod varosban szsjkosar nelkul vinni,mert a setalora is ratsmad ,akinek van egy partvis vagy ernyo!!!!!


Sz ilyen gszdak szajkosarral tudjak csak vinni akutyat es ugy meg nem fog megvedeni,ha kell.


Az ov kutya osztonbol tsmad,ha agadat bantjak.


De ha betsnitod targykra mozdulatokra az aztomatikus tamadast,akkor mar nem tudid vinni a kutyat biztonsagosan.


Nekem is ov kutyam van,nem a levegobe beszelek.

2023. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Nem a seprű látványára támad egy megfelelően képzett öv. kutya, hanem ha azzal a seprűvel őt vagy a gazdáját próbáják fejbeverni vagy parancsot kap.
2023. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kutyára.
2023. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!