Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » TPLO műtét ára?

TPLO műtét ára?

Figyelt kérdés
Ha volt a kutyátoknak TPLO műtétje mennyiért csinálták és hol? Sok weboldalt végignéztem, de nem mindenhol van kiírva az ár. Az alany 10 éves vizsla keverék, mai diagnózissal.

2023. júl. 22. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs. Orvosi rendelőben, előttünk volt egy kutyus neki volt szüksége a műtétre, szalagszakadás miatt. Ekkor még csak az időpont egyeztetés volt, illetve árajánlat, a műtét 80.000 Ft körül volt és utána még kontroll meg valami 20.000 Ft.


Ez alapján 100.000 Ft körüli összeggel számolhatsz.

2023. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* Úgy 80.000 Ft körül, hogy mondjuk 82.452 Ft, nem jegyztem meg pontosan de, hogy fölötte meg a 20.000 Ft az is 20.000 ft fölött.
2023. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem lehet szerkeszteni a kommentet. 😁

Még annyi , ez idén volt. Meg szerintem ha látsz neten egy helyet amit jónak találsz de nincs kint az ár, írj nekik nyugodtan és kérj árajánlatot. Azért egy műtét mégsem olyan nagyságrend, hogy akármi is a végösszeg van az embernél annyi pénz. Amikor mondjuk viszem a kutyám éves oltásra elrakok 5000 ft-tal többet hátha drágább tavalyhoz képest de egy műtét költségét nem lehet megtippelni. Biztosan adnak árajánlatot ha érdeklődsz.


Amiről írtam itt az árajánlaton tételesen szerepelt mi mennyi és az orvos oda is adta a kutya gazdájának nyomtatva, tehát az fix összeg. Utána beszélték le melyik napon lesz a műtét.

2023. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lassan 2,5 éve, 340e ft, Diószegi. De nem ajánlom őt, mint kiderült (saját kárunkon is), ő ebben nem a legjobb. Nem megfelelő implantot használ, azóta sem tökéletes a lába.
2023. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!