Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a jelleme a bichon...

Milyen a jelleme a bichon havanesenek? Ilyen kutyust szeretnék, és érdekelne, hogy milyen. Macskákkal jól kijön?

Figyelt kérdés
Van egy négyéves kandúrmacskám.Csak tenyésztőtől szeretnék venni kutyust.60 vagy 80 ezer forint körül már kapok? Nagyon fontos, hogy teljesen egészséges és vidám legyen. Meg meglegyen minden papírja. (törzskönyv)
2010. okt. 14. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a jellemét, de van egy ismerősöm aki ezzel a fajtával foglalkozik. Melyik megyéből kéne a kutyus?
2010. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül okos ragaszkodó szinte issza az ember szavát és mindent megért télire kell neki ruha a szőre nagyon kényes fodrászhoz kell hordani a bőre hajlamos az ekcémára nagyon ápolni kell amúgy egy tünemény nekem van egy 5 éves fiúcska a neve Teddy olyan mint egy kis jegesmaci.Szerintem már annyi pénzér kapsz.A cicákkal kijön.
2010. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és imádja a gyerekeket nekem a babakocsi mellett ült és őrízte amikor már nagyobb lett a gyerkőc pedig a szőnyeg széléről szemlélte mára már elválaszthatatlanok mind a ketten öt évesek úgyhogy két gyerekem van.
2010. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
1234567. kérdés :D
2015. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!