Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elbizonytalanítottak ma a...

XxJucixx kérdése:

Elbizonytalanítottak ma a kutyusomat illetően, mert eddig bichon havanesenek hittük, és a kutyakozmetikus szerint máltai selyemkutyus. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
8 hónapos, a farka tövétől a nyakáig kb 40cm és magasságra pedig 24 cm körül van. Nagy fekete gyönyörű szemei vannak, szép fehér szőre, ami inkább egyenes mint sem göndör. Annyi, hogy neten amiket nézegettem képeket, nekem a máltai kutyusok inkább "tömzsibbnek" tűnnek, az én picim pedig szerintem elég hosszú. Ja igen, kisfiú. Kár, hogy képet nem lehet ide felrakni, mert kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ki mit gondol. Egyébként nyilván nem számít, úgy imádom ahogy van, csak hajt a kíváncsiság. Mit gondoltok?
2011. nov. 7. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínű hogy keverék,törzskönyv hiányában biztos.

de ne törődj vele.SZERESD mert A TIÉD :)

2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
szerintem is keverék bichon és selyem fehér
2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges, láttam az anyukát meg az apukat is, kicsinek nem mondanám őket sem, viszont nekik picit göndörebb a szőrük..a kis húsgombócom a farkát olyan kunkorban tartja a hátán, mint a malackáknak szokott lenni :) nagyon cuki vele
2011. nov. 7. 19:23
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Azt hiszem ezen valamennyire látszik :)

2011. nov. 7. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Ha nincs törzskönyv, legfeljebb fajtajelleges keverék lehet... Törzskönyv nélküli kutyát venni mindig lutri. Képet a kepfeltoltes.hu-ra fel tudsz tölteni, és bemásolni ide a linkjét (feltöltés előtt kicsinyítsd le, mert lassú internetkapcsolattal rendelkezők is meg tudják akkor nézni).
2011. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, mire leírtam már küldtél képet... Aranyos amúgy, de tk. nélkül lehet bármi :)
2011. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát törzskönyve már nem lesz szóval, megmarad az tündéri pici hercegemnek :)
2011. nov. 7. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem máltainak tűnik, de ha papír nélkül vettétek olcsóért (igen, a 30 ezer is olcsónak számít), akkor valószínűleg több kicsi divatos fajta keveréke.
2011. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez máltai bichon
2011. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csilla Julianna ***** válasza:
A pofija az máltai
2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!