Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lenne különleges...

Mennyire lenne különleges kutyaházat építeni Ybl Miklós tervei alapján?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindennapi dolog
2023. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon különleges lenne! Mondjuk, nem tudom milyen kutyaházakat tervezett Ybl Miklós!
2023. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Elég különleges lenne, de Ybl Miklósnak nem volt különlegesen egyedi stílusa. Én akkor inkább Makovecz Imre stílusjegyeivel ruháznám fel a kutyaházat. Az ő munkái azért jellegzetesebbek. ( Sajnos ő sem él már, de nem olyan rég halt meg)
2023. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ő már nem fog kutyaházat tervezni.

A kutya amúgy sem értékelné. Az én terveim alapján megépült kutyaól viszont rendkívül időtálló és praktikus.

50 év múlva sem mondják majd rá, hogy korszerűtlen tyúkól.

Németjuhászunk is szereti 😊🙂 Ybl kutyája (ha volt) szívesen lakott volna benne.

2023. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk otthon van egy ilyen! Carrerai márványból épült és merino gyapjúval van kibélelve. Öt alvószoba, három kutyavécé, két etetőhelyiség és egy játszószoba. Mindez két szinten, saját kertrésszel és egy pincével ami tele van velős csonttal.
2023. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!