Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Különleges kutya nevek?

Különleges kutya nevek?

Figyelt kérdés

Különleges és szép kutya neveket keresek. Tudtok ajánlani?


A kutyus fajtája border collie lesz. Kan és szuka nevek is jöhetnek még nem döntöttem a nemét illetően.

A másik kutyám neve Csibész jó lenne ha passzolna hozzá ,de ez nem feltétlenül szükséges.


Nem tucat neveket keresek ( tudom a Csibész az )


Lehet,hogy nem is lesz szükségem névre,mert a törzskönyvi neve tetszeni fog,de ha nem tetszene szeretnék neki hívó nevet :)


Az is fontos,hogy becézhető legyen :)


Előre is köszönöm az ötleteket.


2021. febr. 13. 12:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Huncut, Kópé, Kajla így hirtelen.
2021. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

De mi számít neked különlegesnek? Egy külföldi egyedi hangzású bármilyen név? Vagy jelentésében legyen különleges? Jó lenne néhány támpont.

Nekünk pl a második kutyánk meghalt. Stella volt a neve, aminek a jelentése csillag, ezért az őt követő kutyák, csillagokkal/égi jelenségekkel kapcsolatos nevet kaptak, amik így különlegessé váltak. Számodra mi tesz különlegessé egy nevet?

2021. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Ha már a nevét nem tudod önállóan segítség nélkül eldönteni, képzelem milyen kutyatartó lehetsz.
2021. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A külföldi nevek is tetszenek és azok is amelyeknek jelentésük van :)


3-as nem azt kértem,hogy döntsétek el,hogy mi legyen a neve :D név ötleteket kértem,már van pár ötletem,de hátha valaki tud ajánlani valami nagyon jót.

Képzelheted milyen kutya tartó lehetek ha nem szaporítótól vásárolok 40 ezerért kiskutyát hanem tenyésztőtől több száz ezerért ;) nálam a kutyák szeretetben élnek és mindenük meg van.

2021. febr. 13. 13:10
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
1es: ezek pontosan tucat nevek.
2021. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Fsms ***** válasza:
61%
Kutyusom neve Hóvirág , ilyen nevű másik kutyával még nem találkoztam.
2021. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Minden névnek van jelentése, legyen az külföldi vagy magyar. De milyen jelentés számítana neked különlegesnek? Mert vannak különleges nevek, mint pl: Arsenio (ami pl egy spanyol férfinév és a jelentése, hogy erős) vagy a Kaimana (ami egy Hawaii női név), de nulla támponttal nem fogunk tudni olyan neveket mondani, ami talán számodra különleges vagy szép lehet, csak olyanokat, ami számunkra különleges vagy szép. Számomra ilyen a Caroline, Jane, Lucy, Margaret, Matilda, Mirtill, Frederik, Antony, Igor, Baltazár, Gedeon, Carlos, Hektor.
2021. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 alletta ***** válasza:
57%
legelső német juhászomat Ramszesznek hívták. Raminak becéztük.
2021. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
Nem mindegy hogy hívják? Nem a nevétől lesz több. A mi kutyánkat Morzsinak hívják, de messze nagyon különleges kutya... Tökmindegy a név, olyan idegesítő amikor valamelyik kutyának gáz neve van. Múltkor találkoztam egy kutyával, Tor volt a neve, úgy becézte a gazda, hogy "Tor kutya", ennél már a Morzsi is jobb ezerszer
2021. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

Kulonleges? :)))


- Csang 張

- Liu 劉

- Csen 陳

- Jang 楊 ... ezek voltak idaig a vezetek nevek ...


... most lassuk a keresztneveket:


- Mej 美 (Gyönyörű), Hua 华 (Virág), Feng 凤 (Főnix), Huan 环 (Gyűrű), Jin 银 (Ezüst), Yan 艳 (Csábos). A női neveknél gyakran találkozunk megkettőzött szavakkal, mint például a Hsziu-hsziu 秀秀 (Szépséges), vagy Li-li 丽丽 (Gyönyörű) ... ha lanyrol van szo


- Sao-cu 绍祖 (Becsületet szerez az ősöknek), Csen-pang 镇邦 (Megfiatalítja az országot), Kang 钢 (Acél), Cse-csien 志堅 (Rendíthetetlen lelkierő), Csin-szung 劲松 (Erős fenyő) ... fiuk eseteben


:))) remelem eleg kulonlegesek

2021. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!