Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég ez a napi foglalkozás...

Elég ez a napi foglalkozás egy goldennek?

Figyelt kérdés

Napi 30 perces séta, és kb. 10 perc játék, simogatás+ szőrápolás, etetés? Szal kb. 40- 60 perc foglalkozás?

Előre is köszi :)


2010. okt. 14. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés. Én a bulldogommal jóval többet sétálok.
2010. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon kevés. A kutya is egy ÉLŐLÉNY!
2010. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Bichonommal sokkal többet sétálok. Reggel félóra, kora délutan 20 perc kb, 5-6 korül kb 1 óra séta és másfél óra a futattón, késő este egy rövid séta. És néha ezt is kevésnek érzem. Egy godlennek is legalább ennyi kell, ha nem több.
2010. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nekem is bichonom van, napi háromszor sétálunk, kora reggel, délután és este. Reggel kb. 20-30 perc, délután ugyanennyi, este pedig minimum 1 óra hossza. És sok-sok játék, illetve tanítás. Ők állatok, akkor lesznek kiegyensúlyozottak, ha eleget mozognak, és erre napi 40 perc nagyon kevés..Mondjuk én ezt nem is igazán értem, én például nem tudom megszámolni, hogy naponta hány percet simogatom a kutyum:S
2010. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon kevés, pedig nekem is bulldogom van. Ha a világ leglustább kutyájának kevés, akkor egy olyan hihetetlen észlény kutyának ez konkrétan semmi.
2010. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a border colliemmal naponta 4x megyek sétálni. Reggel egy fél órára délelőtt egy fél óra, Délután 2,5 óra, este 1,5-2 óra.
2010. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!