Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi foglalkozás elég lenne...

Ennyi foglalkozás elég lenne neki?

Figyelt kérdés

Elég egy jack russell terriernek annyi foglalkozás mint egy border collienak? (ezt én írtam ki)


Nagyon tetszik a fajta, tetszik hogy pörgős stb... de kicsit félek attól, hogy túl hiperaktív


Szerintetek ennyi foglalkozás elég lenne neki:

reggel: eüs séta

délután (kb 1-2-3 óra környékén): nagy séta 2-3 órás

a séta után egy kis tanulás attól függ meddig bírja lehet tíz perc-45 perc (ugye fontos hogy még mielőtt megunja be kell fejezni)

este: eüs séta de ha nincs lefáradva akkor egy kis biciklizés


A nagy sétán játszhatna más kutyákkal, labdázhatnék vele, frizbizhetnék vele és persze a séta maga :D (kiolvastam Cesar könyvét )

Van egy másik kutyám (juhászkutya keverék de ő kicsit lusta :D neki elég a 2-2,5 -3 óra séta persze tud Ő 4-6 órát is mozogni ha kell de meg kell állni vele pihenni mert van hogy kirándulunk)


szerintetek ennyi mozgás elég lenne neki? (esőben, hóban melegben)

(lakásban lenne tartva)


Ha beteg vagyok akkor csak a szüleimet / tesómat tudom megkérni hogy vigye el sétálni de az kb csak félórás séta azt kibírná egy pár napid ?:( mert nem tudok mit csinálni ha beteg vagyok :S


2011. ápr. 11. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:

mármint:


délután (kb 1-2-3 óra környékén érnék haza)

2011. ápr. 11. 20:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőven elég.
2011. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogy elég!

attól hogy kicsi ő egy vadászkutya kell a legtöbbet mozognia

főleg ha kölyök! ismimnek is volt egy jack russel-e és az ő kutyájának egy nap 5 óra séta is kevés volt!

nemhogy 3....

2011. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem tudsz olvasni?


Azt írta reggel eüs séta, ez gondolom 5-10perc. Utána 2-3 óra. Aztán tanulás. Este pedig eüs séta vagy még egy kis bicajozás.


A kérdező úgyis látni fogja a kutyán, hogy mennyire fáradt. Ha nagyon hiperaktív, akkor nem 2 hanem 3 órát fog vele sétálni, este elmennek még bicajozni stb. Gondolom én.


Azért nem kéne túlzásba esni. Jóhogy nem azt mondod, hogy 24 órában kutyát kell sétáltatni. Ne menjen a kérdező munkába, suliba, boltba, sehova, mert végig a kutya mellett kell lenni...

Annak a kutyának nagyon jó dolga lesz, ha ennyi mozgást biztosítanak számára.

2011. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!