Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám, ha lát engem...

Van egy kutyám, ha lát engem irtó rossz ha nélkülem van itthon akkor egy angyal. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy német vizsla kutyám aki másfél éves. Rettenetesen rossz kutya 😂 de csak a társaságomban. Most voltam nyaralni 3 napot és apukám volt vele aki szerint irtó jó kutya volt, semmi olyat nem csinált,amit akkor ha itthon vagyok. Amikor hazajöttem megbolondult megint, ugrál össze vissza, kiborít és ellop mindent, mindent szétrág és egész álló nap a nyomomban van. Miért csinálja ezt ? Nélkülem miért nyugodt, ügyes? (Az,hogy miért van nálam egy vizsla elég hosszú történet, senkinek nem szeretném odaadni mert úgyis fogják írni páran)

2023. júl. 30. 08:28
 1/10 robetko ***** válasza:
33%
Azért van mert te is olyan rossz vagy mint ő😂😂😂
2023. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Attól még, hogy játékos, attól nem rossz. Nem az az angyal, aki ha leteszik, ott marad, mint egy zsák krumpli. Rád ragadt egy szülői elítélő stílus, biztos téged is állandóan szidnak, hogy rossz vagy. De a kutyát foglalkoztatni kell, hogy ne unatkozzon, és ne rombolásban vezesse le az energiáit.

Apukádtól vagy fél, tőled meg nem, vagy apukád nem mondott neked igazat (igen, van ilyen, képes egy apa hazudni a saját gyerekének, szomorú, de így van).

2023. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Fel akarja hívni magára a figyelmedet, játszani akar veled. A család többi tagjáról nyilván már levette, hogy ők nem mennek bele a játékba.
2023. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Valószínűleg téged nem tisztel,így ha ott vagy már mindent lehet. Ez igazából nevelés kérdése.


Egy ismerősöm kutyája a kutyanapkoziben és más ember kezében jó fej. De ha a O jelen van vagy fogja a kutyát verekedik,támad,behivhatatlan. Mintha két személyisége lenne a kutyának. De igazából a gazda jelenléte okozza.


Baj ott kezdődik,hogy amugy sok mindent elneznek neki és nincs kutyakent kezelve. A kutya nem tiszteli oket semennyire. Magyarul gyengék a kutyahoz.


Úgy sejtem valami hasonló lehet nálatok is. Ha nem akkor bocsi.

2023. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A német vizsla egy nagy mozgasigényű munkakutya. Te nem tudod megnevelni, kielégíteni az igényeit, ezért viselkedik így.

Apukád lehet kicsit határozottabb, meg amúgy is meg volt szeppenve gondolom.

2023. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem de mit tudok tenni? Mert én soha nem adnám oda senkinek hiába ilyen ördög
2023. júl. 30. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Kutyaiskola és sok foglalkozás, mozgatás, utasítások tréningezése.
2023. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 robetko ***** válasza:
22%
Csak úgy akik lepontoztak megemlíteném hogy hirtelen ez jutott eszembe,hogy elinditsam a válasz adást,hogy segítsek a srácnak!
2023. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya akkor igazán boldog, ha mindenki otthon van. Tudnak nekik hiányozni a családtagok. 3 napig nem volt teljes a család, addig ő sem volt a toppon. Hazaértél, együtt a család, visszatért nála a régi kerékvágásba minden. A rosszalkodás, lopás stb egyébként figyelemfelkeltés részéről, hogy foglalkozzatok vele. Fentebb írták, le kell mozgatni, fárasztani napiszinten. Akkor nem fog rombolni, leszokik arról, hogy ő harcolja ki a figyelmeteket rosszalkodással.
2023. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert biztosan agyon kényezteted, nem nevelted meg, mit szabad és mit nem.
2023. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!