Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért áll meg csak úgy a...

Miért áll meg csak úgy a kutyám a séta közben?

Figyelt kérdés
Este felé szoktam elvinni sétálni és akkor már nincs olyan meleg. Eddig a melegre fogtam, h melege van de nem. Amikor hűvösebb az idő akkor is ezt csinálja. Beakarok menni vele egy utcába és csak úgy megáll és nem mozdul pedig mindig arra szoktunk menni.

2023. júl. 30. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem robot? Érez valami szagot arrafelé, lát valamit, vagy egyszerűen csak arra menne... Legyenek olyan séták, amikor hosszú pórázon vezeted és hagyod, hogy arra menjetek, amerre ő szeretne.
2023. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:

Hát,nézd öregem, én nem hiszek semmiféle földöntúli lényben, de ami kb 8 éve történt (56F voltam akkor), az erősen elgondolkodtatott. Németországban egy baráti család rám bízta a golden Retriever kutyáját, amíg ők világ körüli úton voltak, vagyis három hónapig. Régóta barátom volt már a kutya, hiszen azelőtt is nekem szóltak, ha bármi hasfájásuk is volt. P. - nevezzük így - egy este nagyon furcsán viselkedett. Ugyanazon az útvonalon mentünk, mint máskor, időnként feladatokat adtam neki, míg egyszer csak megállt tőlem kb 15 m-re. Egy rét közepén voltunk, senki és semmi körülöttünk, csak a leszálló félhomály. Hiába hívtam, nem jött. Tett két lépést, de utána tanácstalanul leült. Nézett felém, és komolyan az volt az érzésem, hogy valakit,vagy valamit lát közöttünk. Aztán egyszer csak lába közé csapott farokkal elsomfordált, majd futni kezdett. amíg be nem ért egy kisebb erdőbe. Ott eltűnt, és kb másfél óra múlva került elő. Akkor se viseltetett irántam azzal a feltétlen bizalommal, de legalább bevárt, és rátudtam tenni a pórázt.

És bazki, azóta sem tudom hova tenni az esetet. De úgy látszik, észlelnek olyat, amit mi nem.

2023. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!