Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtam egy 7-8, év körüli beagle szerű kutyus és azon gondolkodtam, hogy a sétáltatása hogy legyen. Ugyanis mivel menhelyi ezért nem volt annyi esélye egy kiadósat sétálni.Valószínű, hogy volt nap amikor a sétáltatás kimaradt. Azt gondoltam ki, hogy elsősorban naponta 30 percig sétálna, majd ezt fokozatosan növekedne. Ma is elvittem 30 percre. Nagyon szerette. A kérdésem az lenne, hogy jó ez az irány?

2023. júl. 30. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Igen
2023. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyald túl ennyire. Amíg látod rajta hogy élvezi addig menjetek csak nyugodtan
2023. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz vele többet is nyugodtan, a fél óra nem fogja kimeríteni. Ha a megerőltetéstől tartasz, álljatok meg néha, pihenjetek egyet, ha úgy látod elfáradt.
2023. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell óvatoskodni, látni fogod, mennyit bír. Volt beagle-m, ha megunta, lefeküdt és onnantól nem volt hajlandó tovább sétálni :D
2023. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Menjetek csak nyugodtan, ők nagyon tudnak menni. És, ha már egyszer megszokta a jót, mármint a sétát beveszi a napirendi pontok közé és fogja várni nagyon. Szeretnek meglógni is így nagyon jól teszed ,hogy viszed mindennap, ki tudod így elégíteni a kalandvágyát, mozgásigényét és kedvére szimatolhat.
2023. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!