Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhásznak elég a heti 3...

Német juhásznak elég a heti 3 kutyasuli(engedelmes, szimatmunka, őrző-védő) + heti 1 30km-es kirándulás? Hét többi napján elég, ha séta, labda, kis parancs gyakorlás van napi 2-3 órában?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Megfelel.
2023. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, eldöntöttem, elég lesz neki.

Tenyésztő is azt mondta, bőven jó, mert van, ahol csak sétálnak reggel-este 1-1 órát, meg közben labdát dobálnak neki, hogy kifussa magát és alap dolgokra megtanítják otthon, kutyasuliba egyáltalán nem viszik. Mégis tökéletesen jól van a kutya.

Túl aggódom.

2023. aug. 1. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, de a 30 km-es kirándulás nem túlzás kissé? Az év felében ezt meg se lehet csinálni, mert vagy dögmeleg van vagy rád sötétedik közben. Nekem nagyon túlzásnak tűnik ekkora távokat tervezni.
2023. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem sok, kb 6 óra.

Nyilván akkorra tervezem, amikor nem dolgozom aznap.

Azon is gondoltam amúgy, hogy jöhetne velem futni, de félek, hogy nem bírná a csípője a hosszútávfutást. Vagyis nem annyira hosszú, heti 2*1,5 óra kocogás, lassú tempóban.

2023. aug. 1. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Felnőtt kutyának bírni kellene. Ajánlatos 1 éves korában csípő, gerinc és könyök röntgen.
2023. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy extrém munkakutyának kell a majd minden napi ösztönszintű fárasztás. De a kérdés alapján kétlem, hogy top munka nj-t akarsz venni.
2023. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!